DrawRace 2 – jedyne w swoim rodzaju wyścigi na iPada

Rywalizację lubi każdy, co do tego nie ma wątpliwości. Kiedy jeszcze jednak dochodzą do niej szybkie samochody, to śmiało można stwierdzić, że jest to świetna sprawa, szczególnie dla przedstawicieli męskiej części graczy. Zapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się z opisem gry „Draw Race 2”, bardzo oryginalnej i jednocześnie wciągającej gry wyścigowej na urządzenia z systemem operacyjnym iOS.

„Draw Race 2” wyróżnia się z tłumu innych gier wyścigowych, przede wszystkim świetnie przemyślanym sterowaniem, które jest bardzo wygodne dla osób korzystających z ekranów dotykowych.

W grze stworzonej przez studio Chillingo mamy widok na cały tor. Nie kierujemy jednak pojazdem podczas wyścigu – jak we wszystkich grach tego typu – a jedynie wyznaczamy mu tor przed starem.

Jak to wygląda? Przed rozpoczęciem wyścigu przejeżdżamy palcem po torze odpowiednią ilość okrążeń. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej podczas rywalizacji będzie jeździł nasz samochód. Gdy jednak, na przykład, długo będziemy przytrzymywać palec w jednym miejscu, wyścigówka zacznie gwałtownie hamować.

Oczywiście, twórcy gry pomyśleli o osobach, które mogą mieć początkowo problem z dość oryginalnym sterowaniem, dlatego można na początku skorzystać z praktycznego i dobrze przygotowanego samouczka.

Mimo że „Draw Race 2” nie wygląda na skomplikowaną produkcję, oferuje aż cztery tryby rozgrywki. Do trybów „offline” zalicza się standardową karierę oraz Hot Seat, czyli możliwość rywalizacji ze znajomymi za pomocą jednego tabletu.

Jeśli chodzi natomiast o tryby „online”, to w tzw. Friend Challenge mamy możliwość ścigania się ze znajomymi, natomiast dzięki World League – z wirtualnymi kierowcami z całego świata.

„Draw Race 2” oferuje nam wiele różnego rodzaju torów, zaczynając od tych banalnych, a kończąc na wymagających od nas niezwykłej precyzji.

W AppStore za „Draw Race 2” należy zapłacić 2,39 €. Biorąc jednak pod uwagę, jak wiele ta aplikacja oferuje nam rozrywki, cena nie wydaje się wysoka.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button