Gamezilla – aplikacja dla fanów gier

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Czytelników, którzy lubią spędzać swój wolny czas nie tylko przy grach mobilnych, lecz także tych bardziej tradycyjnych – przeznaczonych na PC-ty czy konsole. Serwis poświęcony grom o nazwie Gamezilla wydał właśnie swoją aplikację na Androida. Jesteście ciekawi, co ciekawego oferuje ona swoim użytkownikom?

Serwis Gamezilla znany jest pewnie każdemu, kto traktuje wirtualną rozrywkę jako swoją pasję. Przyznamy się bez bicia, że sami bardzo chętnie i często odwiedzamy ową stronę. Nie musimy więc chyba pisać, że ucieszyliśmy się z faktu,  iż Gamezilla udostępniła właśnie w Google Play swoją mobilną aplikację. W końcu czytanie newsów na komputerze osobistym staje się pomału passe, o czym wspominaliśmy już niejednokrotnie.

Strona główna mobilnego produktu wydawnictwa Ringier Axelspringer Polska zawiera aktualności z rynku gier komputerowych. Możemy na niej znaleźć newsy dotyczące produkcji na PC-ty, a także konsole: Xbox-a, Playstation oraz Nintendo.

Poza różnego rodzaju rozmaitymi nowościami, w Gamezilli udostępniony jest także dla użytkowników dział z recenzjami i zapowiedziami gier. Nie mogło też, rzecz jasna, zabraknąć kącika publicystycznego, w którym zapoznać się można z opiniami redaktorów na konkretnego tematy.

W przeciwieństwie do wielu aplikacji stworzonych na potrzeby serwisów internetowych, ta opisywana przez nas w tym wpisie nie ma najmniejszego problemu z wyświetlaniem filmików. Niestety, materiały video jesteśmy w stanie oglądać jedynie w specjalnie przeznaczonym do tego dziale. Póki co nie jest to możliwe bezpośrednio pod newsem, co jest – według nas – sporą wadą.

Jeśli chodzi o wygląd programu, to nie można się do niego w żaden sposób przyczepić. Lista artykułów wygląda w nim bardzo przejrzyście, a samo czytanie newsów jest wygodne, tak samo zresztą jak przeglądanie udostępnionych galerii zdjęć.

Gamezilla dostępna jest w Google Play za darmo. Jesteście fanami gier komputerowych? W takim razie ta aplikacja musi się znaleźć na Waszym smartfonie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button