Catch Notes – tworzenie notatek nigdy nie było tak przyjemne

Człowiek na głowie ma wiele spraw, dlatego często zdarza mu się o czymś zapomnieć. Aby tego typu sytuacje rzadko mu się zdarzały, stworzono specjalne aplikacje na smartfony. Jedną z nich jest Catch Notes, który ostatnio doczekał się sporej, dość istotnej, aktualizacji.

Catch Notes dostępny jest zarówno w AppStore, jak i Google Play już od dłuższego czasu. Program ten wprawdzie od samego początku był dość funkcjonalny. Dopiero jednak po ostatniej aktualizacji stał się nie tylko narzędziem, które jest użyteczne, lecz także ładnie wygląda. W sieci pojawiły się nawet głosy, że może on dość szybko stać się pogromcą niezwykle popularnej aplikacji Evernote (który działa tylko w trybie online).

Opisywana aplikacja pozwala nam na tworzenie notatek o różnym charakterze. Możemy w niej pisać właściwie o wszystkim, o czym nie chcemy zapomnieć. Dzięki kolorowym zakładkom, istnieje możliwość oddzielenia wiadomości dotyczących pracy od tych związanych z rodziną, czyli, inaczej mówiąc, prywatnych.

Poza tworzeniem tradycyjnych (czytaj: tych tworzonych za pomocą wirtualnej klawiatury) notatek, możemy w Catch Notes tworzyć również te mniej konwencjonalne, na przykład, głosowe czy wykorzystujące aparat zamontowany w naszym urządzeniu.

Ciekawym pomysłem jest sporządzanie wspólnych list ToDo. Takimi możemy dzielić się ze znajomymi posiadającymi aplikację. Przydać się może ta funkcja, gdy chcemy zorganizować w kilka osób przyjęcie urodzinowe czy innego rodzaju imprezę, chociażby, wieczór kawalerski.

Mimo że początkowo program wydaje się skomplikowany, po kilku minutach zapoznawania się z jego funkcjami staje się naprawdę prostym w obsłudze narzędziem. Jego ładny wygląd zachęca nas do korzystania z dostępnych opcji, których jest całe mnóstwo, a każda z nich jeszcze bardziej przydatna od poprzedniej.

Catch Notes jest do pobrania z Google Play i AppStore za darmo. Jeżeli uważacie, że tego typu aplikacja może Wam się przydać, jak najbardziej powinniście go wypróbować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button