Galaxy Dash – kosmicznie dobry wyścig

Galaxy Dash to gra wyścigowa, w której przychodzi nam zasiąść za sterami statku kosmicznego. Akcja gry toczy się w przestrzeni kosmicznej, gdzie pełno jest różnego rodzaju obiektów astralnych, robotów i innych. Przewodniczką w produkcji studia SuperMoon Games jest miła kobieta, która systematycznie wskazuje nam misje jakie mamy do wykonania.

Sterowanie wehikułem odbywa się przy pomocy gestów. Przeciągając palcem w prawo, bądź w lewo zmieniamy kierunek lotu naszej maszyny. Dotykając ekranu oddajemy strzał. Zwykle na zniszczenie jednego obiektu wystarczą 3 pociski. Niektóre z obiektów przysparzają graczowi kryształków, inne są puste i ich rozwalenie nie skutkuje niczym dobrym. Bliskie spotkanie z kamieniami, czy robotami skutkuje zmarnowaniem jednego życia. Na szczęście autorzy zadbali o trzy szanse w każdym podejściu.

Podczas gry wykonujemy misje. Jeżeli nam się uda, otrzymuje za nie wynagrodzenie, które następnie daje nam szansę na ulepszanie maszyny w ochronę, lepszą broń, ładunki, oraz typowo wizualne aspekty.

W ustawieniach możemy kupić załogę statku. Zwiększając levele poszczególnych bohaterów, ulepszamy swoją maszynę. Dziewczyna z różową czupryną dysponuje specjalnym laserem, któreg brakuje na przykład Gravitusow.

Mimo tego, że gra jest kosmicznym runnerem, bardzo sympatycznie można w niej spędzić wolne chwile, nie martwiąc się o nudę, czy monotonię. Audiowizualnie jest jak najbardziej w porządku – jest ładnie i poprawnie dźwiękowo.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button