Jolly Jam – owocowa przygoda na długie godziny

Nie minęła jeszcze doba od debiutu iOS 8, a już w AppStore wystrzeliły nowości. Jolly Jam to propozycja dla tych, którzy lubią spędzać naprawdę długie godziny przed wyświetlaczami. Grę ciężko zaklasyfikować do konkretnej kategorii. Nie jest to klasyczna match 3, ani też logiczna układanka. To ciekawa łamigłówka w owocowym stylu.

Zwykle w match 3 musieliśmy zbijać co najmniej trzy identyczne klocki, by uzyskać jakieś punkty. W przypadku opisywanej aplikacji jest inaczej. By zdobyć jakieś owoce, musimy przeciągnąć palcem od jednego klocka do drugiego (aby w przeciwnych rogach znajdowały się takie same obiekty), by pochłonąć wszystko, co znajduje się wewnątrz prostokąta, bądź kwadratu.

W trakcie zabawy przychodzi nam zbierać określoną ilość fantów, mieszcząc się na przykład w danej ilości ruchów. Jak to zwykle bywa w podobnych gierkach, mamy okazję na wykorzystanie power-upów, oraz specjalnych klocków powstających z kombosów.

Jeżeli chodzi o względy graficzne i dźwiękowe, to produkcja studia Dreamics prezentuje się wyjątkowo dobrze. Do przejścia w grze jest bardzo dużo poziomów, które są systematycznie uaktualniane. Dzięki możliwości połączenia się z Facebookiem, gracze mają szansę na rywalizację ze znajomymi. Gra dostępna jest zarówno na iPhone’y, jak i iPady, więc wszyscy użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą bawić się owocowymi bloczkami.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button