Mobilne miksery dla DJ-ów

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała wirtualne miksery dla systemu iOS, czyli aplikacje dzięki którym możemy spróbować swoich sił jako DJ-e. Ponadto przedstawiła oryginalną aplikację „Digify” do dzielenia się plikami, które po upływie określonego czasu ulegają samozniszczeniu oraz „QuickClick”program, który wykorzystuje przycisk regulacji głośności do innych przydatnych funkcji.

„Digify” to bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja. To ciekawa propozycja na bezpieczne przesyłanie plików. Działa poprawnie, chociaż czasami ma problemy ze sprawnym działaniem i potrafi się przycinać.

20140828-oa-odc-100.Still009

„QuickClick” to kolejny program, który stara się wykorzystać potencjał systemu Android. Dzięki niemu zwiększymy funkcjonalność smartfonu, a dokładniej jego fizycznych przycisków odpowiedzialnych za regulację poziomu głośności urządzenia. Możemy do nich przypisać nowe „akcje” jak np. uruchomienie latarki, czy dyktafonu, a także wykonanie połączenia telefonicznego, wysyłanie wiadomości, czy odtworzenie muzyki.

W pojedynku spotkały się natomiast programy dla kreatywnych muzycznie osób, które chcą spróbować swoich sił jako DJ-e: „edjing” i „Pacemaker DJ”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button