TouchFish – wirtualne zwierzątko w wyjątkowo realistycznym wydaniu

TouchFish to kolejna propozycja z gatunku wirtualnych zwierzątek. Tym razem padło na rybki i to właśnie one będą głównymi bohaterkami w opisywanej aplikacji. Przyznam szczerze, że do tej pory nie spotkałam się z tak realistyczną produkcją, w której zadanie gracza polega na opiekowaniu się stworzeniem.

Na początku oglądamy podwodną krainę, w której aż roi się od ryb. Klikając na wybraną kandydatkę, możemy nadać jej imię i przygarnąć ją do siebie. Aplikacja prosi nas o dostęp do kamery – okazuje się, że podopieczna reaguje na nasze ruchy. Przyznam szczerze, że autorzy bardzo przyłożyli się do wszystkich opcji gry. Mając w domu akwarium, należy dbać o prawidłowe oświetlenie imitujące specjalne warunki w jakich żyje przygarnięta przez nas rybka – tu jest identycznie. Za wypełnianie kolejnych questów (np. zainstalowanie lampy) zdobywamy punkty doświadczenia, oraz srebrne monety.

Mała rybka, nad którą sprawujemy opiekę lubi się bawić i uczyć nowych tricków. Korzystając z bogatego zaplecza edukacyjnego, uczymy milusińską ciekawych wygibasów. Możemy również odwiedzić sąsiadów i zafundować rybce balangę z prawdziwego zdarzenia. Ta zwykle odwdzięcza nam się pieniążkami i punktami xp.

Im wyższy poziom doświadczenia, tym więcej możliwości przed nami. Dość szybko możemy rozwinąć umiejętności ryby pod warunkiem, że jesteśmy z nią przez określony czas. Nie można zapominać o karmieniu, mizianiu i patrzeniu głęboko w oczy (dzięki kamerze możemy zobaczyć swoje odbicie w słodkich oczach naszego zwierzaka).

Aplikację oceniam bardzo wysoko, bo jest stworzona porządnie. Jeżeli szukacie czegoś na długoterminową mobilną przyjaźń, zdecydowanie możecie polegać na dziele TouchFactor.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close