Puzzle Chef – zupełnie inna odsłona ,,match 3″

Jesteśmy przyzwyczajeni do ,,match 3″ w każdej możliwej odsłonie, lecz czegoś takiego jak Puzzle Chef jeszcze nie było. Głównym bohaterem jest lisek, którego marzeniem jest zostanie restauratorem w Paryżu. Do tej pory pracował z wiejskiej knajpie i nie był z tego powodu szczęśliwy. Z naszą pomocą ma szansę na wykazanie się na nowej drodze kariery.

Jak widzicie na screenie, składnikami potraw są przede wszystkim owoce i warzywa. Zdarza się, że przychodzi nam robić słodkie desery, do których przydaje się czekolada, czy jaja. Sterowanie odbywa się przy pomocy przeciągania wybranych składników w taki sposób, by łączyły się z innymi w co najmniej potrójne zestawienia.

Niektóre poziomy wymagają od nas wyjątkowego skupienia, gdyż ilość ruchów jest z góry wyznaczona. Na szczęście kilka początkowych leveli to tutoriale, dzięki którym żaden power-up, czy bonus nie jest nam obcy.

Co kilka planszy otrzymujemy prezent w postaci nowych umiejętności. Przy pomocy specjalnego tłuczka rozbijane są składniki, które pozostały na planszy w sytuacji gdy pozostało nam kilka ruchów do wykonania a zadanie zostało przez nas wykonane. Autorzy (Gumi) zachęcają do łączenia się z Facebookiem w celu rywalizacji z innymi graczami – naszymi znajomymi. Poza przyjemnością zabawy ze znajomymi, otrzymujemy dodatkowe pieniążki na wydanie na power-upy.

Full pakiet żyć wynosi pięć serduszek. Jeżeli którymś razem nie uda nam się przejść poziomu, musimy poczekać 30 minut na załadowanie kolejnego. Nie jest to krótki czas oczekiwania, lecz widywałam dłuższe (60 minut).

Aplikacja generalnie jest przyjemna dla oka i zapewnia zabawę na długi czas (o ile nie wykorzystamy wszystkich żyć na jeden poziom) :) Polecam!

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button