Fun English – świetny sposób na naukę angielskiego dla dzieci

Jeżeli Wasze pociechy zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, aplikacja Fun English powinna pomóc im w poznawaniu kolejnych słówek. Najprościej uczy się poprzez zabawę, dlatego twórcy produkcji skupili się na mini-grach, w których najmłodsi użytkownicy iPadów i iPhonów mogą odkrywać tajniki języka za pomocą kilku prostych zadań na ekranie.

W darmowej wersji Fun English dostępne są jedynie kolory – nie oznacza to, że aplikacja jest ograniczona do jednej gry. Do każdej kategorii (czy to dom, czy zwierzęta, czy kolory), przygotowanych jest kilka różnorodnych mini-gier, dzięki którym mały uczeń poznaje słowa i sprawdza swoją wiedzę w kolejnych zabawach.

Pierwszą gierką jest ,,Bubbles”, czyli zbijanie bąbelków w kolorze, który wymówi lektor. W przypadku zbicia innego, niż wskazany kolor – słyszymy dźwiękową informacje. Z każdym levelem gra staje się trudniejsza, przez to, że na ekranie pojawiają się różnobarwne balony, a my mamy zbić tylko ten, który lektor nam polecił.

Memory – to druga propozycja. Na ekranie wyświetla nam się kilka kart (odwróconych), dotykając pary, widzimy kolor, jaki kryje się pod każdą z nich. Zadaniem gracza jest dopasowanie dwóch takich samych kolorów. Oczywiście podczas odkrywania jakiejkolwiek karty, lektor czyta w języku angielskim kolor, jaki udało nam się odkryć.

Do dyspozycji oddano jeszcze cztery inne gierki, które uczą rozpoznawania kolorów w języku angielskim – wszystkie są na wysokim poziomie i skutecznie pomagają w nauce języka. Polecamy!

Pobierz Fun English za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button