Streetbike: Full Blast – pościgaj się motocyklem

Gier wyścigowych z samochodami w roli głównej można znaleźć wiele w AppStore. Tego samego nie można jednak powiedzieć o produkcjach z motocyklami, dlatego stwierdziliśmy, że warto napisać Wam coś więcej na temat produkcji zatytułowanej „Streetbike: Full Blast”.

„Streetbike: Full Blast” to bardzo ciekawa propozycja dla fanów dwóch kółek. Nie jest to bowiem kolejna prosta produkcja, w której naszym zadaniem jest jedynie omijanie przeszkód napotkanych na drodze, a dobrze prezentująca się trójwymiarowa aplikacja potrafiąca zapewnić sporo minut dobrej zabawy (oczywiście wszystko zależy od tego, kto w nią gra).

Niestety, w opisywanej przez nas grze nie mamy do dyspozycji wiele różnego rodzaju trybów. Nie ma chociażby opcji kariery czy wolnego wyścigu. Dostępne są jedynie swego rodzaju turnieje, w których ścigamy się z innymi i w przypadku wygranej, odblokowujemy kolejną motocyklową imprezę.

W sumie ścigać możemy się w dziewięciu rozgrywkach. W każdej z nich dysponujemy nieco ulepszonym motocyklem, jednak trasy i przeciwnicy wciąż pozostają niemal niezmienne, dlatego gra może niektórym z Was w ogólne nie przypaść do gustu, gdyż będziecie uważać ją za zbyt nużącą.

Wspomnieć warto na pewno o tym, że w „Streetbike: Full Blast” poza standardowymi wyścigami możemy również sprawdzić się w jeździe na jednym kole lub czynności polegającej na omijaniu znajdujących się na drodze samochodów. Wszystko to w ramach różnych imprez motocyklowych.

Na koniec musimy też napisać coś więcej na temat grafiki i efektach dźwiękowych zastosowanych w Streetbike: Full Blast. Te niestety nie powalają na kolana nawet mniej wybrednych graczy.

W opisywanej przez nas produkcji brakuje też bez wątpienia trybu dla wielu graczy, dzięki któremu moglibyśmy ścigać się ze znajomymi w sieci, co na pewno urozmaicałoby grę.

Jeżeli jednak należysz do miłośników motocykli i nie odstraszyły Cię wszystkie wady gry od Chillingo, to pragniemy Cię poinformować, że Streetbike: Full Blast można pobrać z AppStore za 0,79€.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button