Funny Voice Changer – zabawne narzędzie z Android Marketu

W Android Markecie znaleźć można wiele aplikacji użytecznych, ale w jego ofercie znajdują się też i takie, które trudno zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii. I właśnie do tego drugiego grona należy narzędzie „Funny Voice Changer”, o którym chcieliśmy Wam dzisiaj napisać.

Funny Voice Changer jest narzędziem zmieniającym nasz głos. Zasady działania samego programu nie są raczej nieskomplikowane, jednak na pewno musimy trochę o nich napisać.

Po uruchomieniu programu pojawia nam się ekran, na którym widzimy dostępne efekty oraz trzy czerwone przyciski funkcyjne.

Zacznijmy od efektów, a jest o czym pisać, gdyż autor programu daje nam do dyspozycji aż dwanaście różnych opcji zmiany głosu. Dzięki opisywanej przez nas aplikacji możemy brzmieć jak, na przykład, robot, kosmita, koza czy pociąg.

Gdy już zdecydujemy się na wybranie jednej z możliwych opcji wyboru dźwięku, pozostaje nam tylko włączenie nagrywania naszego głosu i po skończeniu tej czynności – zapisanie go w pamięci naszego telefonu.

Co ciekawe, Funny Voice Changer umożliwia nam również opcję, w której możemy zmniejszać bądź zwiększać szybkość naszego głosu, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać jeszcze więcej o wiele ciekawszych efektów.

Ogólnie do samego działania aplikacji nie można mieć większych zarzutów. Wszystko uruchamia się bardzo płynnie i nie ma żadnego problemu z wybraniem interesującego nas efektu.

Należy tylko podkreślić, że aby program nagrał prawidłowo nasz głos (a więc, żeby był on wyraźny i zrozumiały po modyfikacji), należy przede wszystkim głośno mówić. Tak więc opisywana przez nas aplikacja raczej nie przyda się dzieciom, gdyż ich zmieniony głos będzie najczęściej niewyraźny.

Funny Voice Changer możecie pobrać za darmo z Android Marketu. Być może nie jest to kolejna użyteczna aplikacja, lecz jeśli szukacie czegoś nowego na imprezę ze znajomymi, to na pewno jest to dobra propozycja.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button