From Cheese – pomóż myszy zdobyć ser!

Każdy chyba wie, że myszy największy strach wywołują wśród kobiet. Gdy któraś zobaczy mysz, od razu ucieka lub wskakuje na jakieś krzesło. Jednak czy na pewno wszystkie myszy są takie straszne? Otóż nie. Bowiem te w grach są całkiem sympatyczne, a do tego można naprawdę miło spędzić czas. Mianowicie maniacy gier na Androida z pewnością powinni być zadowoleni grając w grę From Cheese. Na pewno każdy z was będzie zadowolony z tego w jaki sposób spędzi czas.

Gra From Cheese jest naprawdę wciągająca. Wcielamy się tutaj w głównego bohatera, którym jest wygłodniała mysz, która pragnie dostać się do kawałka sera. Jednak zadanie to wcale nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Bowiem na drodze do upragnionego sera spotkać możemy na przykład koty, które są naturalnymi wrogami naszych myszy. Dlatego musimy naprawdę uważnie wytyczać nasza trasę, tak by nie spotkały nas żadne nieprzyjemności. Zatem musimy naszą myszką prowadzić tak, aby wszystkie koty zostały ominięte. Oczywiście na samym początku odnajdowanie bezpiecznej drogi nie sprawi nam większych problemów, jednak w miarę pokonywania kolejnych poziomów będzie to coraz bardziej skomplikowane i ich pokonanie będzie sporym dla nas wyzwaniem. A poziomów jest do przejścia aż 48, zatem jest co robić. Warto tutaj również dodać, że drogę dodajemy od sera do myszy.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona wykonana naprawdę dobrze. Co najważniejsze mamy naprawdę przyjemne wrażenie patrząc na wykonanie. Muzyka również będzie odpowiadać zapewne każdemu z was. Gra niestety darmowa nie jest, jednak jej cena również nie jest wygórowana, a spędzenie miło czasu z pewnością jest warte tych kilku złotych.
Gra za 3,99 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button