Flowerpop Adventures – słodka koleżanka Bubble Witch Sagi

Flowerpop Adventures to przedstawicielka point-and-shoot. Wśród znanych gier tego typu warto wyróżni Bubble Witch Saga 2, gdzie zamiast pączków kwiatowych, występowały bąbelki, a na miejsce czarownic wstąpiły słodkie wiewiórki. Jak zapewne się domyślacie, aplikacja z tego wpisu nie będzie się znacząco różnić rozgrywką od poprzedniczki, lecz sympatycznie prezentuje się od ,,zaplecza”.

W Flowerpop Adventures  znajdziemy kilka zakamarków, które skuszą najmłodszych użytkowników (a raczej użytkowniczki) jabłuszkowych urządzeń. Otóż wchodząc w świat małej bohaterki odpowiadającej za sukcesy naszych misji, przychodzi nam kupować power-upy, brać udział w loteriach, oraz zbierać płatki na ubraniowe zakupy. W konsekwencji, z logiczno-zręcznościowej gierki tworzy nam się zabawna ubieranka.

Poziom trudności rośnie wraz z liczbą poziomów. Tych do pokonania jest naprawdę dużo, więc spokojnie można sobie zarezerwować godziny świetnej zabawy. Pierwsze plansze, to samouczki, w których dowiadujemy się najważniejszych kwestii. Orzeszki widywane czasem na ekranie to bonusy, po uderzeniu w które, kulka stworzona z wiewiórek nabiera mocy. To samo tyczy się elektrycznego kwiatka, czy tym podobnych.

Do dyspozycji mamy 5 żyć. Jeżeli jakieś stracimy w trakcie zabawy, będziemy musieli poczekać kilkanaście minut na jego naładowanie. Na szczęście przynajmniej w przypadku pierwszej wyspy nie było w moim przypadku konieczności korzystania z zapasowych serduszek – ocalały na późniejsze, bardziej skomplikowane plansze.

Za każdy poziom możemy uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Te przydają się do odblokowywania kolejnych epizodów. Dodatkowo, już w trakcie gry na prawym pasku zauważymy fioletową fiolkę, do której pędzą wszystkie uzyskane płatki. Jeżeli naczynie się zapełni, możemy zajrzeć do swojego sklepu i kupić jakąś wypasioną kieckę. Górny pasek informuje nas o pozostałej ilości żywych kul, o wykonanych zadaniach (na przykład zbiciu 6 niebieskich pączków), itp.

Podsumowując – jeżeli jeszcze nie mieliście do czynienia z produkcją studia Ayopa Games, nadrabiajcie szybko zaległości!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button