Floating YouTube Popup – YT na małym ekranie

Zdarzyła Wam się kiedyś sytuacja, że chcieliście obejrzeć film na YouTube, a jednocześnie wykonywać na smartfonie inną czynność? Jeżeli tak, wiedzcie, że jest taka możliwość. Umożliwia nam to aplikacja o nazwie Floating YouTube Popup.

yt1

Program z tego wpisu to bardzo proste narzędzie, dzięki któremu możemy oglądać filmy z YouTube’a na małym ekranie. Atutem programy jest bez wątpienia fakt, iż dostępny w nim ekranik możemy dowolnie przemieszczać. Używamy górnej części ekranu? Filmik zamieszczamy na dole. Potrzebna nam dolna część? Wykorzystujemy górną. Jest to niezwykle wygodne narzędzie.

Korzystanie z Floating YouTube Popup nikomu nie powinno sprawić najmniejszych problemów. Aby skorzystać z funkcji aplikacji wystarczy podczas uruchamiania filmiku z listy aplikacji odtwarzających wybrać wspomnianą w tym wpisie.

yt2

Aplikacja działa tak, jak powinna. Ani razu nie zdarzyła mi się, by się „przycięła” czy też odmówiła posłuszeństwa. Jedynym minusem wydaje mi się być wygląd okienek filmików. Wygląda on, najprościej rzecz ujmując, brzydko. A szkoda, bo przecież można by było zrobić coś naprawdę ładnego albo nawet pokusić się o stworzenie kilkunastu rodzajów obramowań. Najwyraźniej jednak autorzy programu mieli co innego do roboty.

Poza narzekaniem na wygląd, wszystko inne zdecydowanie na plus. Floating YouTube Popup spełnia swoją rolę w stu procentach. Jeżeli zatem tego typu programu poszukiwaliście, śmiało mogę Wam go polecić.

Floating YouTube Popup za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button