Lone Wolf Blood on the Snow – gra, do której potrzeba wyobraźni i sprytu

Nie lubicie gier, w której jedynym zadaniem gracza jest bezsensowne pokonywanie poruszających się wrogów? Lone Wolf Blood on the Snow powinien spełnić Wasze wymagania. Gra ta wkrótce pojawić ma się w Google Play. Znamy już wiele szczegółów na jej temat, dlatego postanowiliśmy wspomnieć o niej już teraz, byście mogli zacząć zbierać kieszonkowe :)

lone2

W grze Lone Wolf Blood on the Snow przyjdzie nam wcielić się w postać dzielnego śmiałka walczącego z siłami zła. Nasze zadanie – tak jak wspomniałem we wstępie – nie będzie polegało jedynie na ślepym naciskaniu przycisków akcji i skoku. Będziemy musieli wykazać się sprytem i…wyobraźnią. Dlaczego? Gdyż zapowiedziana przez studia Forge Replay i Bulkypix produkcja będzie tzw. grą książkową.

W grach książkowych mamy bezpośredni wpływ na losy bohaterów. Możemy ją więc przechodzić po kilka razy i za każdym przeżyć zupełnie inną przygodę. Każda nasza decyzja w grze daje bowiem odpowiedni skutek w późniejszym czasie. Ciekawe, prawda?

lone1

Pierwsze screeny z Lone Wolf Blood on the Snow wskazują na to, że gra będzie w Google Play wyróżniać się dość ładnie prezentującą się oprawą graficzną. Sam wygląd aplikacji to jednak nie wszystko. Autorzy apki zapowiadają, że poza walką w opisywanej produkcji będziemy musieli wykonywać ogromną ilość misji pobocznych, polegających, na przykład, na rysowaniu na ekranie odpowiednich magicznych symboli.

Lone Wolf Blood on the Snow pojawi się w Google Play za dwa miesiące. Będziecie czekać na grę z niecierpliwością? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button