Fishdom 2 – podwodny świat w Twoich rękach

Tworzenie akwarium wcale nie musi być takie nudne, jeżeli w grę wchodzi spełnianie zachcianek rybek, kupowanie nowych, dopasowywanie odpowiednich podwodnych figurek do otaczającego świata, oraz patrzenie na szczęśliwe stworzenia pływające po naszym ekranie. Jeżeli lubicie gry, w których musicie opiekować się tym, co stworzyliście – w Fishdom 2 będziecie mogli spełnić swoje marzenia :)

Cała zabawa rozpoczyna się w pustym akwarium. Do dyspozycji mamy pewną ilość złotych monet, którymi musimy gospodarować w taki sposób, aby móc zakupić początkowo chociaż jedną rybkę. Kiedy nasza podopieczna będzie już pluskała się w życiodajnej wodzie, z pewnością zauważymy jej potrzeby. Dymek, który pojawia się na łebkiem rybki oznacza pewną potrzebę.

Jeżeli zauważymy, że nasza rybcia ma ochotę na wodorosty, nie pozostaje nam nic innego, jak zafundować jej tą przyjemność. Pojawia się problem – nie mamy pieniędzy. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się mini-gra, dzięki której zarabiamy złote monety. Ta wbudowana w Fishdom 2 gierka polega na dopasowywaniu identycznych ikonek w minimalnie potrójne zestawienia. Nawet początkujący użytkownik produkcji da sobie z tym radę, szczególnie, że do dyspozycji mamy samouczek.

Kiedy ryba otrzyma to, na co ma ochotę, po prawej stronie pokażą nam się suwaki z poziomem zadowolenia podopiecznych. W każdej chwili będziemy w stanie monitorować poziom zadowolenia istot, jak wyhodowaliśmy w akwarium.

Aplikacja idealnie nadaje się dla młodych użytkowników appsblog.pl. Dorośli z pewnością również będą mięli niezły ubaw, podczas tworzenia własnego, mobilnego akwarium.

Pobierz Fishdom 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button