Wielofunkcyjne zegary dla systemu iOS

W kolejnym odcinku „Operacji: Aplikacji”  Anglika przygotowała dla nas cztery programy. Zaczęła od Floating Toucher, aplikacji umożliwiającej nam błyskawiczny dostęp do wybranych funkcji naszego smartfonu.
Dzięki niemu otrzymujemy m.in. możliwość utworzenia skrótów do zainstalowanych aplikacji oraz do konkretnych zadań, jak np. telefon czy SMS do wybranej osoby. To praktyczny sposób nawigacji w naszym urządzeniu, do tego wszystko działa bardzo płynnie i program oferuje nam spore możliwości personalizacji.
Sequence 01_3
Następnie Gry Google Play – aplikacja, która gromadzi dane o pobranych przez nas grach, wyświetla informacje o naszych osiągnięciach, a także na ich podstawie umieszcza nas w rankingach. Potrafi zmotywować do bicia rekordów, dzięki niej sprawdzimy w co grają nasi znajomi oraz dowiemy się jakie tytuły są teraz najmodniejsze. Program działa szybko, stabilnie, jest czytelny i prosty w obsłudze. Zgadnijcie ile gwiazdek otrzymał…

A jakie aplikacje spotkały się tym razem w pojedynku? Nie wiem jak Wy, ale znam wiele osób, które nie potrafią funkcjonować bez zegarka. W starciu gigantów Angelika porównała dwa niezwykle efektowne wielofunkcyjne czasomierze. Sprawdźmy, który z nich zwycięży, ChronoGrafik czy Awesome Clock.

Kolejne apki będą na Was czekały w przyszłym tygodniu! A tymczasem – miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button