Crazy Goat Free – beee, beee, beee, będzie hit!

Jakiś czas temu na komputerze swojego młodszego brata widziałam grę z wizerunkiem kozy. Wtedy myślałam, że to jakaś przypadkowo pobrana gierka, która zaśmieca jedynie PC-ta. Kiedy dziś przeglądałam AppStore w poszukiwaniu fajnej propozycji dla Czytelników AppsBlog.pl, trafiłam na dokładnie ten sam obrazek, co kilka tygodniu temu w rodzinnych stronach. Koza wróciła – i to z wielkim rozmachem. Obecnie Crazy Goat jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na rynku.

Czym jest tytułowa szalona koza? Zwierzęciem, które uwielbia psuć, niszczyć i dewastować. Im szybciej biegnie, tym więcej punktów za zniszczenia dostaje. Im mocniej uderza, tym większe szkody powoduje. Taka mała, wredna beee, beee, beee, bestia!

Jak już się pewnie domyślacie, Waszym zadaniem w grze będzie takie sterowanie kozą, by ta w ciągu półtorej minuty spowodowała jak najwięcej szkód. Licznik punktów z prawej strony ekranu wskazuje liczbę zebranych punktów – im więcej, tym lepiej. Walczymy jedynie o bicie własnych rekordów.

Co możemy rozwalić? Domy, ogrodzenia, drzewa, samochody, płotki, ogrodzenia, ludzi itp. Sterowanie ogranicza się jedynie do kierowania kozą w prawo, bądź w lewo. Jeżeli zdarzy się, że nasza podopieczna uderzy w zbyt mocną przeszkodę, nie tylko zatrzyma na chwilę cały proces rozwalania, lecz może sobie zrobić przerwę na podjedzenie zielonej trawki, z czym zupełnie nic nie możemy zrobić. Pozostaje nam tylko czekać, aż napełni żołądek.

Cóż – gra  od Ammonite Design Studios jest specyficzna, lecz już teraz wiem, że zdobędzie wielką popularność. Jej pełna wersja kosztuje około 5 dolarów, więc pewnie większość z Was pokusi się o darmówki.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button