Fantashooting – survivalowy test początkujących bohaterów

Zanim pewien wirtualny człowieczek zostanie głównym bohaterem jakiejś gry, musi zaliczyć specjalny test survivalowy. Zadanie to do prostych wcale nie należy, o czym można się przekonać, grając w produkcję o nazwie Fantashooting.

W grze Fantashooting wcielamy się w jednego z początkujących super-bohaterów. Naszym zadaniem jest przetrwanie w mrocznym lesie pełnym różnego rodzaju straszydeł – począwszy od goblinów, a kończąc na groźnych piraniach, które uwielbiają zabijać dla zabawy. Choć fabuły opisywanej produkcji do niezwykle ciekawych zaliczyć nie można, spędzanie czasu nad samą aplikacją sprawia całkiem sporo frajdy i niezwykle skutecznie zabija nudę.

Rozgrywka w produkcie mobilnym studia Sky Carpenter Digital Entertainment opiera się przede wszystkim na chodzeniu po wspomnianym wyżej lesie i niszczeniu wszystkiego, co się rusza i nie należy do przyjaźnie nastawionych tworów natury. Im dalej udaje nam się zajść, tym trudniejsi przeciwnicy stają nam na drodze. Oczywiście, w grze znalazło się też miejsce dla specjalnych bossów, którzy pojawiają się od czasu do czasu, by jak najskuteczniej uprzykrzyć nam życie.

Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, w trakcie wykonywania survivalowego testu przychodzi nam nie tylko rozprawiać się z wrogami, lecz także zbierać różnego rodzaju bonusy w postaci wirtualnej waluty. Za gotówkę możemy ulepszyć wyposażenie naszego bohatera. Warto również wspomnieć, że posiadając dobre statystyki zabitych, istnieje możliwość otrzymania nowego śmiałka, który chce spróbować swoich sił w wirtualnym lesie pełnym potworów.

Mimo że w Fantashooting dostępnych jest sporo opcji modyfikacji wirtualnych przedmiotów, autorzy gry nie zdecydowali się pomóc swoim kieszeniom, aktywując mikropłatności. Opisywanego shootera można więc przejść od początku do końca bez wydawania własnych pieniędzy, co jest naprawdę rzadkością w dzisiejszych czasach i za co należy się pochwała ludziom z  Sky Carpentera.

Oprawa graficzna i dźwiękowa w grze z tego wpisu nie należy do najnowocześniejszych, lecz prezentuje się całkiem dobrze. Plansze są barwne i starannie przygotowane, a efekty dźwiękowe świetnie umilają czas spędzony nad grą.

Fantashooting pobrać można z Google Play. Tak jak wspomnieliśmy, gra jest całkowicie darmowa.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button