Fail Hard – ekstremalna zabawa na dwóch kółkach

Pogoda za oknem nie sprzyja szaleństwom na drogach. Dla tych, co tęsknią za pogodną aurą i suchym asfaltem, przygotowaliśmy wpis o dość interesującej produkcji o nazwie Fail Hard. Nie mieliście jeszcze okazji grać w tę apkę? No to czas najwyższy!

W produkcji Fail Hard wcielamy się w postać miłośnika pojazdów dwukołowych, który stwierdza, że prawdziwe umiejętności kierowcy nie są weryfikowane przez prostą autostradę, lecz krętą, pełną przeszkód trasę z przedmiotami, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Jak się pewnie domyślacie, w grze chodzi w głównej mierze o to, by pokonywać przygotowane przez autorów plansze. Plansze, oczywiście, nafaszerowane ogromną dawką niebezpieczeństw.

Akcja gry rozgrywa się w różnych miejscach. Czasem jest to środek miasta, a czasem podmiejskie osiedla domków jednorodzinnych. W zależności od miejsca usytuowania trasy – mamy różnego rodzaju przeszkadzajki do przechytrzenia. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, każdy level można ukończyć maksymalnie na trzy gwiazdki, będące najlepszym dowodem na to, że jesteśmy prawdziwymi mistrzami wirtualnej kierownicy.

Sterowanie w Fail Hard opiera się na dotykowych przyciskach. Początkowo może sprawiać nieco kłopotów, ale do wszystkiego przychodzi się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o grafikę, uważam, iż prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Plansze wyglądają na dobrze zrobione, a i głównemu bohaterowi żadnego piksela nie brakuje.

Fail Hard do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button