Buildcraft – Minecraftowy survival w trybie multiplayer

Nie macie jeszcze dość wszelkiego rodzaju modyfikacji Minecrafta? Trochę się Wam dziwię, ale cóż. Z jednej strony to dobrze, bowiem dzisiaj postanowiłem przedstawić Wam mobilną produkcję o nazwie Buildcraft, którą można pobrać z Google Play całkowicie za darmo.

Gra Buildcraft wzorowana jest na trybie surival dostępnym w Minecrafcie. Osoby znające się na rzeczy wiedzą, o co chodzi. Dostajemy się wirtualnym ludzikiem do kwadratowego świata, a naszym zadaniem jest przetrwać tak długo, jak tylko się da. Oczywiście, nie chodzi tylko o mieszkanie w jaskiniach i polowanie na zwierzęta. Chodzi o tworzenie z niczego własnych domów, pojazdów i innych tego typu mobilnych gadżetów.

To, co wyróżnia Buildcraft od innych tego typu gier, to tryb multiplayer. Opisywana produkcja pozwala nam w naprawdę bardzo prosty sposób stworzyć serwer, do którego możemy zaprosić naszych znajomych i bawić się z nimi w pikselowym świecie. Autorzy apki nie zapomnieli – rzecz jasna – również i rozgrywce dla pojedynczej osoby.

O oprawie wizualnej Buildcrafta nie zamierzam wiele pisać. A to dlatego, że gra wygląda niemal identycznie, jak Minecraft i wszystkie jego klony. Słowem wspomnę tylko o aspektach technicznych. Mimo że na papierze wszystko w grze wydaje się być przecudowne, rozgrywka w Buildcraft jest niezwykle męcząca przez towarzyszące jej lagi. Prawdopodobnie wszystkiemu winne jest obciążenie serwerów. Szkoda, bo mogło być naprawdę bardzo dobrze!

Buildcraft do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button