Score! World Goals – zobacz, jak tworzy się piłkarską historię

Większość gier piłkarskich daje nam możliwość tworzenia własnych wirtualnych historii. Dopiero ostatnio odkryłem, że nie wszystkie. Score! World Goals to bowiem gra, która pozwala rekonstruować najważniejsze wydarzenia z piłkarskiej przeszłości na całkowicie wirtualnej, zielonej murawie.

futbol

Tak jak wspomniałem we wstępie, autorom Score! World Goals  zależało przede wszystkim na tym, by ich gra chociaż po części była związana z prawdziwym światem. Właśnie dlatego w opisywanej produkcji nie mamy możliwości stoczenia wirtualnego pojedynku, jaki tylko nam się podoba, a jedynie dostaje się szansę na wykonywanie sytuacji, które zapisane są już w kartach historii.

W sumie gra oferuje nam 300 akcji do wykonania. Podzielone są one na okresy, w których miały miejsce. Niektóre z nich na pewno będzie kojarzył każdy z Was. W końcu nawet osoba nie interesująca się specjalnie futbolem powinna pamiętać pamiętny rzut wolny Davida Beckhama w meczu Anglii z Grecją czy inne tego typu momenty.

futbol1

Score! World Goals to niezwykle oryginalna gra. Co najważniejsze, gra, która poza tym, że coś ciekawego oferuje również i fajnie wygląda. Mimo że za stworzeniem apki nie stoi żadne znane studio – wirtualny piłkarski świat w niej przedstawiony wygląda naprawdę bardzo realnie.

Score! World Goals można pobrać z Google Play za darmo. Jeżeli interesujecie się sportem, a w szczególności piłką nożną, raczej nie będę musiał specjalnie zachęcać Was do zainteresowania się tą produkcją.

Score! World Goals do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button