Face Swap – zabawna aplikacja na Windows Phone

Myślałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś mógł zamienić się na chwilę twarzą ze swoim przyjacielem bądź inną bliską Ci osobą? Jeśli tak, to koniecznie wypróbuj aplikację Face Swap, która nie tylko zapewni Ci wiele godzin świetnej rozrywki, ale także pokaże Ci, jakbyś wyglądał, mając ciało kogoś zupełnie innego.

Aplikacja Face Swap została wydana przez Microsoft Research, a jej funkcja bez wątpienia jest niezwykle oryginalna, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, jak wiele przeróżnych aplikacji obecnie dostępnych jest na telefony komórkowe.

Ogólny opis działania „Face Swap” jest wyjątkowo prosty. Aby program zaczął działać musisz po prostu zrobić zdjęcie dwóm osobom, a potem potrząsnąć swoim telefonem.

Twój sprzęt automatycznie wytnie twarze osób znajdujących się na zdjęciu i przełoży je na „właściwe” miejsce. Mimo że aplikacja ta nie jest programem do profesjonalnej obróbki fotograficznej, można bez wątpienia zapewnić, że zapewnia wiele godzin niezapomnianej zabawy.

Osoby, które miały już okazję skorzystać z aplikacji „Face Swap” mówią jednogłośnie, że obecnie nie wyobrażają sobie żadnej imprezy bez użycia owego, ciekawego narzędzia przeznaczonego na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone.

Aplikacja opisywana w tym artykule jest całkowicie bezpłatna, a można ją ściągnąć, wchodząc na oficjalną stronę Windowsa

 

„Face Swap” w akcji:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button