Quickoffice – Biurowy niezbędnik dla Androida

Quickoffice jest aplikacją, która bez wątpienia zainteresuje przede wszystkim osoby, które telefonu używają nie tylko do rozrywki i telefonowania, ale także załatwiania wszelkich spraw biurowych. Dlaczego? Ponieważ dzięki niej będziesz mógł w dowolnym miejscu przeglądać i edytować pliki jeszcze do niedawna czytane jedynie przez komputerowy pakiet Microsoft Office.

Aplikacja Quickoffice oferuje swoim użytkownikom możliwość tworzenia i edytowania plików, takich jak wszelkiego rodzaju arkusze kalkulacyjne, dokumenty tekstowe oraz prezentacje multimedialne (obsługiwane są między innymi formaty DOC, DOCX, XLS, xlsx, PPT, pptx).

Nie trzeba więc chyba nikomu tłumaczyć jak Quickoffice może się okazać przydatny dla każdego, kto pracuje przede wszystkim na aplikacjach typowo biurowych, a często, na przykład, podróżuje autobusami bądź pociągami.

Ciekawą funkcją aplikacji Quickoffice jest również możliwość odczytywania wiadomości e-mail w całej jej okazałości, to jest wraz ze wszystkimi elementami multimedialnymi, czego nie oferuje każdy program dostępny w Android Market.

Zaletą Quickoffice na pewno jest też specjalny menedżer, dzięki któremu możemy między innymi otwierać i przeglądać pliki .zip oraz udostępniać swoje dokumenty za pośrednictwem e-maila bądź też sms-a.

Pisząc o minusach Quickoffice, nie można wręcz nie wspomnieć o cenie, która wynosi prawie 52 złote.

Quickoffice można ściągnąć z Android Marketu

A teraz czas na filmik przedstawiający możliwości aplikacji, o której mowa w tym newsie:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button