Przygody Tintina HD – ciekawa gra na iOS i Androida

Postać Tintina znana jest niemal wszędzie. Najpierw za sprawą komiksów, a teraz za sprawą filmu, który jeszcze do niedawna można było zobaczyć na ekranach polskich kin. Teraz użytkownicy urządzeń z systemami Android i iOS mają okazję sami wcielić się w postać sympatycznego reportera i pomóc mu w nawet najbardziej skomplikowanych zadaniach.

Komórkowo-tabletową wersję „Przygód Tintina” wydała firma Gameloft, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż jest to marka od wielu lat bardzo ceniona przez użytkowników telefonów komórkowych, a ostatnio także tabletów.

„The adventures of Tintin – The Game” to nic innego jak gra akcji, która daje nam możliwość miłego spędzania czasu. Mimo że Tintin jest postacią znaną bardziej w osobom w wieku dziecięcym, z pewnością wśród starszych użytkowników urządzeń multimedialnych również znajdą się tacy, którzy zdecydują się na grę w „Przygody Tintina”.

Podczas gry mamy okazję sterować samym głównym bohaterem. Wbrew wszelkim pozorom, nie jest to proste zadanie, ponieważ, by przejść do samego końca wszystkie poziomy wyprodukowane przez Gameloft potrzeba niezwykłej zręczności, sprytu, a i czasami pobudzenia szarych komórek.

Bardzo dużą zaletą gry „Przygody Tintina” jest bez wątpienia wysokiej jakości rozdzielczość, która zapewnia jeszcze większą przyjemność ze sterowania sympatycznym reporterem stworzonym przez Georges’a Remi.

Dla jeszcze nie do końca zdecydowanych może także przemówić fakt, iż „Przygody Tintina” wydają się być na chwilę obecną w miarę tanią grą, gdyż jej cena promocyjna w Android Market wynosi zaledwie 3, 39 złotych.

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS za tę samą grę muszą zapłacić więcej, bo $4.99. Aplikacja z Tintinem w roli głównej dostępna jest na AppStore.

A oto krótki film przedstawiający grę:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button