FableScapes 2 – stwórz swoją własną, interaktywną bajkę

FableScapes 2 to coś, co każde dziecko chciałoby mieć u siebie. Jako odpowiedzialni rodzice, możecie swoim pociechom przekazać urządzenie z niesamowitą aplikacją, która umożliwia tworzenie własnej bajki. Powiem szczerze, że do tej pory nie spotkałam się z czymś takim. Jestem oczarowana dziełem studia Balzo.

FableScapes 2 to zabawa, w której może brać udział cała rodzina. Na początku możecie obejrzeć unikalne tła dla Waszych bohaterów. Przesuwając palcem po ekranie, będziecie mogli ujrzeć kolejne sceny, jakie pojawią się w kolejnych przygodach wybranych przez Was postaci.

Na górnym pasku znajdziecie wiele ciekawych bohaterów, którzy połączeni w pewne zbiory, utworzą niesamowitą historię. Księżniczka z przerażoną miną może zostać uwięziona w klatce. Klatki może pilnować smok ziejący ogniem. Pod smokiem rozpala się ogień, na którym wstawione przez nas garnki będą podgrzewać pożywną zupę. Wybawca księżniczki posili się daniem, a następnie wkroczy do walki z uzbrojonym po zęby rycerzem. Pod zamkiem będzie czekać król, który pije swój ulubiony napój, podczas gdy grajek zagrywa mu wesoło.

To tylko moja wyobraźnia, która stworzyła z kilku możliwych przedmiotów oryginalną bajkę. Postaci można mieszać dowolnie i ustawiać je w każdym dostępnym miejscu. Kiedy klikniemy w bohatera, zacznie się poruszać. Łącząc wszystkie dostępne elementy, uzyskujemy za każdym razem inną historię.

Aplikacja jest darmowa. Jej oprawa graficzna przypomina prawdziwe bajki. Prosty pasek obsługi umożliwia szybkie wstawianie postaci, oraz kasowanie tych, z których zrezygnowaliśmy. Podczas zabawy możemy robić zdjęcia, które zapisują się w pamięci programu.

Moim zdaniem FableScapes 2 to jedna z najlepszych propozycji dla dzieci, jakie do tej pory powstały. Gdybym tylko miała malca w domu, nie zastanawiałabym się nad pokazaniem mu apki, która rozwinie jego wyobraźnię. Jeżeli więc szukacie czegoś, co w 100% będzie przystosowane dla dzieci, mogę z czystym sumieniem polecić produkcję z tego wpisu!

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button