Super Bakusie – genialny runner dla każdego!

Jeżeli lubujecie się w runnerach (podobnie jak ja), z czystym sumieniem mogę polecić Wam Super Bakusie. Wbrew temu, co może się wydawać, gra wcale nie jest przeznaczona jedynie dla dzieci. Powiedziałabym, że każdy Czytelnik AppsBloga powinien świetnie odnaleźć się w jogurtowym świecie.

Twórcą produkcji jest Bakoma. Byłam ciekawa, co znana firma produkująca nabiał może poradzić w kwestii aplikacji. Okazało się, że dzieło pod dość infantylną nazwą Super Bakusie jest rewelacyjnym runnerem, w którym mamy do czynienia nie tylko z jedną trasą. Każdy bohater (a tych jest kilku), posiada własną, dopasowaną do siebie drogę. Lubię, lubię, lubię to!

Wybieramy swojego bohatera spośród dostępnych na ekranie, dobieramy odpowiednie ciuszki, a następnie zaczynamy swoją zabawę. Postaci jest kilka, lecz nie wszystkie są od początku dostępne – należy zebrać odpowiednią ilość fantów, aby móc sobie na nie pozwolić.

Wybrałam żabę na długich nogach i wkroczyłam na kolorową trasę. Wokół mnie było wiele przeszkadzajek, a wśród nich: grzebienie, pasty do zębów, powywracane półki, oraz wiele innych. Pod niektórymi musiałam się prześlizgnąć, a nad innymi przeskoczyć. Zdarzało się oczywiście, że musiałam zmienić pas biegu, żeby nie przywalić w jakiś przedmiot ;)

Po drodze zbieramy owoce. Poza nimi, bardzo przydatnymi fantami są kubeczki z jogurtami. Kiedy uda nam się uzbierać ich 5, pędzimy do lodówki, a w zamian za jej zaopatrzenie, otrzymujemy dodatkowe 50 monet. Za zebrane pieniądze możemy przede wszystkim kupować nowe postaci, a także przebierać w wymyślne stroje te, które aktualnie posiadamy.

Musze przyznać, ze nie spodziewałam się tak dobrej produkcji. Ok – Bakoma jest znana, lecz nie jako twórca aplikacji. Na szczęście zainwestowali trochę czasu i wyobraźni w opisywaną produkcję i stworzyli grę, w którą ja osobiście bawiłam się wczoraj do późnych godzin nocnych. Polecam wszystkim!

Pobierz Super Bakusie za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button