Starcie galerii zdjęć na Androida

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała galerie zdjęć na Androida. Oprócz tego przetestowała aplikację do nauki języka angielskiego „iFiszki+ Angielski” oraz „Drawing Lessons” – czyli program dla tych, którzy chcą się nauczyć podstaw rysowania.

„iFiszki+ Angielski” to polska aplikacja do nauki języka angielskiego. Została bardzo dobrze przygotowana i daje możliwość przyjemnej oraz sprawnej nauki. Dodatkowo jej autorzy oferują także bliźniacze programy do nauki innych języków.

Sequence 01_3

„Drawing Lessons” to program, który ma pomóc poznać podstawy rysowania. Wszystkie 120 lekcji obejmuje proste, stopniowe tworzenie obrazków, tak byśmy wkrótce byli w stanie samodzielnie odtworzyć je z pamięci. Aplikacja przyda się jednak tylko początkującym rysownikom, gdyż dla profesjonalistów jest zdecydowanie zbyt łatwa.

Nasze smartfony i tablety posiadają obecnie na tyle dużo wbudowanej pamięci, że oprócz aplikacji, muzyki i gier, gromadzimy w nich także setki zdjęć korzystając przy tym z mobilnych albumów fotograficznych. W pojedynku porównano: „QuickPic” i „Tidy – Photo Album” stanowiące ciekawą alternatywę dla wbudowanej androidowej galerii.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button