AppSale – promocje w AppStore #68

W związku z interesującymi przecenami, jakie pojawiły się w AppStore w ostatnim czasie, postanowiłam przygotować dla Was specjalne – ,,wewnątrztygodniowe” wydanie AppSale’a. Mam nadzieję, że wpis dotrze do wszystkich Czytelników, nie pomijając tych, którzy najczęściej do nas wpadają weekendami ;)

W dzisiejszym odcinku naszego cyklu, przybliżę Wam aż 5 aplikacji, które moim zdaniem zasługują na porządne wyróżnienie. Na początek małe wyjaśnienie – czasem zdarza się tak, że iOS-owski sklep nie ma nic do zaproponowania, bądź przecenia produkcje, które są nie warte nawet złamanego grosza – w takich sytuacjach opisywanie gniotów jest bezsensowne – po prostu rezygnujemy z AppSale’a na korzyść ciekawych aplikacji. Na szczęście tym razem obejdzie się bez słowa krytyki! Oto moje dzisiejsze propozycje: Pickpawcket, Tiny Dentist, He Likes The Darkness, Cut the Birds 2, oraz RememberWhenMam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić!

 Pickpawcket

 Pickpawcket to zabawna gra zręcznościowa z kocim bohaterem w roli głównej. W pewnym miasteczku miała miejsce wystawa obrazów. Kiedy wszyscy przybyli na miejsce, okazało się, że ktoś ukradł znane dzieła z kocimi podobiznami. Nasz super-bohater obiecał, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby odnaleźć zaginione eksponaty.

W miejscu, gdzie znajdują się obecnie obrazy, aż roi się od psich ochroniarzy. Na szczęście koty są mądrzejsze od psów i potrafią czmychnąć w miejscu, które nie zostanie zauważone przez ochronę. Obraz znajduje się po przeciwnej stronie, z której możemy się wydostać na zewnątrz.

Aby przejść do malunku, należy być bardzo ostrożnym. Sterowanie kotem odbywa się za pomocą przytrzymania palca w miejscu, w które czworonóg powinien naszym zdaniem się przemieści. Kiedy dotrze do obrazu, natychmiast powinniśmy zacząć kierować się w stronę wyjścia. Psy mają ograniczoną możliwość śledzenia – na ekranie widzicie zasięg ich oczu. Musicie tak się skraść, aby nie zostać zauważonym. Co więcej – przydałoby się zebrać kilka fantów po drodze!

Wszystko sprowadza się do jednego: wykiwania psich strażników za pomocą wszelkich dostępnych metod. Co powiecie na użycie telewizora, jako odwracacza uwagi? :) Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 

Tiny Dentist

Jeżeli w Waszym otoczeniu są dzieci, które lubią bawić się w doktorka, powinniście pokazać im Tiny Dentist. Aplikacja jest bardzo zabawna i przede wszystkim rozbudowana. Dzięki niej będziecie mieć pewność, że malec zajmie się na dobrą godzinę :)

Gracz ma do wyboru kilkanaście postaci, oraz kilkadziesiąt różnych narzędzi. Kiedy pacjent siądzie na krześle, nie będzie już odwrotu, Trzeba będzie zrobić mu porządek z zębiskami. Naszymi klientami są zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Musimy być cierpliwi podczas zabiegów, aby każdy zapamiętał nas z jak najlepszej strony.

Do naszej dyspozycji oddano między innymi szczypce, przedmiot do zdejmowania kamienia, spryskiwacz, gazę, plomby, szczoteczkę do zębów, protezy pojedynczych zębów, oraz dziesiątki innych. Dowolność jest bardzo duża. Nie ma wzorca, na jakim powinniśmy się opierać. Nasz pacjent oddaje się w 100% w nasze ręce. Musimy zrobić wszystko, by wyglądał dobrze.

Mimo, że mam już swoich ,,dzieścia” lat, chętnie testuję tego typu aplikacje. Być może dlatego, że nie zostałam stomatologiem, o czym marzyłam w dzieciństwie? :) Przecena z $1,99 na zero.

icon
Tiny DentistAnastazja Bagdziun-MarkachevaGames14,99 złDownload

 

 

He Likes The Darkness

He Likes The Darkness to świetna zręcznościówka, która podbiła już serca milionów użytkowników. Co takiego sobą prezentuje? Przede wszystkim walkę z … ciemnością!

Produkcja podzielona jest na kilka różnych światów. Aby przejść do kolejnego, należy najpierw pokonać wszystkie etapy na poprzedniej planecie. Nasz mały, czarny stworek podróżuje po czarnych wysepkach w celu zebrania wszystkich gwiazdek. Kiedy mu się uda tego dokonać, zanim zajdzie słońce, przechodzi do następnego wyzwania.

Podczas gry będziecie musieli działać szybko. Na górze ekranu znajduje się timer, który odlicza czas, jaki pozostał do wykonania zadania. Nie są to minuty. To sekundy. Sterowanie odbywa się za pomocą 4 przycisków. Dwa z lewej strony umożliwiają poruszanie się na boki, strzałka w górę z prawej strony umożliwia skok, rączka natomiast pozwala na podniesienie gwiazdki.

Wydaje mi się, że nie będę musiała dłużej Was namawiać na grę. Jak widzicie na obrazkach wyżej – wizualnie jest rewelacyjnie. Na słowo musicie mi uwierzyć, że grywalnością opisywana apka przewyższa wszystkie możliwe wskaźniki. Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 

RememberWhen

RememberWhen to coś dla par. Jeżeli jesteście w związku, możecie zafundować sobie aplikację, która będzie Wam przypominała o wszelkich rocznicach, oraz ważnych datach, o których każdy zakochaniec powinien pamiętać.

Na początku ustawcie swoje imiona, daty urodzenia, oraz dzień pierwszego spotkania. Kolejnym krokiem będzie wykonanie zdjęcia, które przedstawia Wasza dwójkę (mam nadzieję). Kiedy skończycie z formalnościami, porozglądajcie się po zakładkach. Znajdziecie w nich informacje o tym, za ile dni osiągniecie magiczne 1000 dni bycia razem, ile minęło od Waszego pierwszego pocałunku, czy romantycznej kolacji.

W każdej chwili możecie ,,podłączyć” aplikację pod wbudowanych w iPhone’a kalendarz, który uwzględni wszystkie inne daty, jakie powinniście mieć w swojej kieszeni.

Pod względem graficznym, aplikacja prezentuje się bardzo ładnie. Stonowane kolory dają jej dość romantyczny wygląd. Kiedy nadejdzie pora powiadomienia Was o ważnym wydarzeniu, zobaczycie odpowiedni komunikat. Świetne narzędzie dla panów, którzy często zapominają o swoich ukochanych ;) Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

Cut the Birds 2

Pamiętacie Fruit Ninja? Gierka, która dorobiła się sporych pieniędzy i zyskała wielką popularność, prawdopodobnie odchodzi powoli w zapomnienie. Na jej miejsce wchodzą takie produkcje, jak Cut the Birds 2.

W opisywanej gierce mamy do wyboru tryb klasyczny, oraz taki, w którym możemy spokojnie bawić się w pogromcę ptaków, bez konieczności obawiania się o błąd. Podczas zabawy należy zbijać jak największą ilość ptaków, które latają sobie nad przewodami elektrycznymi.

Trzeba uważać na kilka rzeczy (w trybie classic). Przede wszystkim nie możecie pozwolić, aby Wasz palec spotkał się z bombą, bądź dynamitem. Jeżeli tak się stanie, kończycie grę. Poza wybuchami, niebezpieczeństwem jest puszczanie wolno ptaszysk, które wleciały już na ekran. Macie 5 możliwości spaprania sprawy. Jeżeli będzie choćby jeden uciekinier więcej, będziecie musieli zacząć od nowa.

Gra jest przyjemna i kolorowa. Uważam, że będzie świetną kandydatką do uruchomienia na kibelkowym klozecie. Jeżeli lubicie sobie popykać podczas posiedzeń, szczerze polecam ;) Przecena z $0,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button