Kroms – zablokuj robaczkom możliwość ucieczki

Studio Balzo zasłynęło na AppsBlogu już jakiś czas temu. Postanowiłam bliżej mu się przyjrzeć. Okazało się, że w swoim zbiorze posiada bardzo ciekawe produkcje, które warte są opisania i przedstawienia szersze publiczności. W tym wpisie skupimy się na Kroms – zabawnej grze zręcznościowej, w której postaramy się pomóc Tony’emu w walce z robakami, które zalęgły się na każdym piętrze jego nowego budynku.

Nasze zadanie będzie się ograniczać do wytępienia intruzów. Cwane istoty pełzają, bądź przebierają nóżkami po nowych wnętrzach. Aby temu zapobiec, należy odciąć im drogę ucieczki. Tony porusza się dookoła pomieszczenia. Aby unicestwić niechcianych mieszkańców, musi zboczyć z trasy i stworzyć tym samym kilka zamkniętych obiektów, w których dopadnięcie małych bestii będzie tylko formalnością.

Sterowanie odbywa się za pomocą przeciągania palcem w prawo, bądź w lewo. Tony ciągle idzie naprzód, więc nie potrzebuje napędzania. Wystarczy przeciąć ekran w dowolnym momencie, aby zmienił kierunek, w jakim podążał. Niektóre ze stworków są zaspane – jest to najlepszy moment na atak. Kiedy się obudzą, będą wyjątkowo ruchliwe.

Wystarczy że robak przetnie linię, która idzie nasz bohater (nim zdąży dojść do ściany), a zostanie dotkliwie pokąsany. Etap trzeba będzie rozpocząć od nowa. Leveli do przejścia jest prawie setka. Każdy kolejny jest trudniejszy i charakteryzuje się większą ilością insektów. Najwięcej punktów zdobywamy wtedy, gdy robaczki zostają oddzielone od reszty w maleńkich przestrzeniach. O ile w przypadku śpiochów, nie ma problemu, o tyle – przy ruchliwych robakach powstaje problem. Należy odcinać drogę w taki sposób, aby bezpiecznie dostać się do ściany.

W grze spotkacie się z takimi power-upami, jak na przykład zamrażanie. Jeżeli klikniecie ikonkę z lodem, mali wrogowie zostaną zamrożeni na kilka sekund, dzięki czemu otrzymacie okazję na zablokowanie im drogi. Za dobrze wykonane zadanie otrzymujecie pieniądze. Możecie za nie kupić ulepszenia, a także wrócić do gry, kiedy przypadkiem stracicie życie. Polecam!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button