Super Robin Hood World – świetna platformówka z epoki Mario

Pamiętacie jeszcze grę Mario Bros? W znanej platformówce kochały się miliony graczy. Sama spędzałam godziny siedząc przy telewizorze, patrząc jak moi bracia przechodzą kolejne poziomy i nie dają dotknąć joisticka swojej młodszej siostrze. Cóż, na szczęście mogę im teraz pokazać język i pobrać na swojego iPhona Super Robin Hood World – gierke, która bardzo przypomina mi stare, dobre czasy.

Zamiast Mario, w produkcji Mario Maurer’a wcielamy się w postać Robin Hood’a, który biega sobie po lesie z zapasem strzałek na plecach. Charakterystyczny kapelusz z piórkiem nie pomoże mu jednak pokonać wrogów. W tym momencie wkraczamy my!

Jak widzicie, graficznie aplikacja prezentuje się bardzo ładnie. Głównym bohaterem sterujemy za pomocą strzałek, które znajdują się z lewej strony ekranu. W celu wykonania skoku, klikamy na ikonkę z prawej strony. Strzał możemy oddać dzięki naciśnięciu widocznej i bardzo wymownemu przyciskowi z boku.

Skoro kwestię sterowania mamy już za sobą, mogę przejść do konkretów, jakimi są przede wszystkim wrogowie. Naszymi przeciwnikami będą różnego rodzaju robaczki. Mamy określoną ilość strzał, więc należy rozważnie korzystać z łuku. Jeden pocisk wystarczy, aby zabić jednego robala.

Podczas gry przyjedzie nam zbierać fanty. Ważne są zarówno monety, serca, jak i gwiazdki. Niektóre przedmioty sprawiają, że postać jest chwilowo nieśmiertelna, inne zwiększają jej wielkość. Serduszko daje dodatkowe życie. Złote monety są oczywiście walutą w grze.

W sklepie dla gracza znajdziecie wiele ciekawych postaci, które możecie wykupić za zarobione pieniążki. Niestety, ceny są dość wysokie, więc najpierw należy sporo pochodzić, by móc skusić się na jasnowłosą panią Hood. Na planszy znajdziecie drewniane skrzynie, po których możecie się wspinać na wyższe poziomy. Poza tym, że służą jako podpórka, często posiadają w sobie specjalne bonusy. Warto więc skakać i rozwalać wspomniane drewienka, w celu uzyskania dodatkowych punktów.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button