Extreme Road Trip 2 – ekstremalna jazda samochodem

Macie ochotę poszaleć samochodem po drogach jeszcze bardziej wyboistych od tych, z jakimi mamy do czynienia w naszym kraju? Nie? Zastanówcie się dwa razy. Produkcja Extreme Road Trip 2 udowadnia bowiem, że aby dobrze bawić się jeżdżąc pojazdem, nie potrzeba wcale prostej drogi niczym niemiecka autostrada.

Extreme Road Trip 2 od jakiegoś czasu znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji na Androida oraz iOS-a. Widząc tę grę po raz pierwszy, ciężko jest znaleźć powód osiągnięcia przez nią tak ogromnego sukcesu.  Nie posiada bowiem ona ani niezwykle oryginalnej rozgrywki, ani świetnej oprawy graficznej. Jest jednak w niej coś takiego, co sprawia, że gdy raz gając w nią usłyszymy wewnętrzny głos „spróbuj jeszcze raz”, nie można się oderwać od urządzenia przez dobrych kilkadziesiąt minut, co zresztą zauważyło już wielu graczy z całego świata.

W opisywanej produkcji wcielamy się w postać kierowcy samochodu, który postanawia wybrać się w podróż po drogach usytuowanych w mniej lub bardziej górzystych miejscach. Nasz cel jest prosty: musimy pokonać wirtualnym pojazdem jak najdłuższy dystans. Początkowo trudne się to nie wydaje, gdy jednak zerknie się na wyniki osiągane przez najlepszych, bardzo szybko okazuje się, iż musimy jeszcze długo potrenować i kupić w grze sporo bonusów, by dorównać mistrzom kierownicy z Extreme Road Trip 2.

Na każdej planszy w produkcji studia Roofdog Games zbieramy złote monety. Im więcej uda nam się ich skolekcjonować, tym więcej dodatków dla naszego pojazdu będziemy mogli kupić w specjalnym wirtualnym sklepie. Autorzy gry dają nam także możliwość zakupienia nowego samochodu, na wypadek, gdyby ten stary zaczął nas nudzić.

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, oprawa graficzna zastosowana w Extreme Road Trip 2 nie robi przesadnie pozytywnego wrażenia. Plansze nie wyglądają brzydko, ale do najładniej wyglądających zaliczyć ich z całą pewnością także nie można. Czy warto zatem w ogóle interesować się tym tytułem? Jeżeli  gry w stylu „Dragon, Fly” pochłaniają Was do reszty, a dodatkowo lubicie wirtualną rywalizację z innymi graczami, to zdecydowanie możemy polecić Wam opisywaną tutaj produkcję.

Extreme Road Trip 2 pobrać można z AppStore i Google Play. W obu przypadkach gra jest darmowa.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button