Dwarf Dust – premiera od SimDictive

dwarfdustA teraz przed nami aplikacja, a właściwie gra od SimDictive, producenta tej sympatycznej gry. To produkcja polskiego pochodzenia. Sprawdźmy więc jak wygląda pierwsza ich produkcja na Androida.

Zasada gry jest bardzo podobna do tego w Icy Tower. Jak twierdzi sam producent wcielamy się w krasnala, lub też ich grupę i staramy się dotrzeć jak najniżej. Robimy to za pomocą poruszania się od lewej do prawej i wpadaniu w odpowiednie dziury, lub też wykuwanie nowych w odpowiednich, popękanych miejscach. Kolejne zadanie to także uwolnienie jak największej liczby krasnali, które biegną razem z nami ku coraz głębszym poziomom.

W grze znajdziemy także komplet „dopalaczy”, które zbieramy łapiąc je palcem. Za pomocą Gwiezdnego Pyłu zdołamy ulepszyć jeszcze bardziej dopalacze. Do odblokowania w grze są także koleni kopacze.

W Dwarf Dust sterujemy za pomocą akcelerometru i pochylania telefonu w odpowiednią stronę – lewą lub prawą. W tę stronę będą się przemieszczać nasze krasnale z kilofami. Muszę przyznać, że takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze, podczas testowania gry nie było żadnych problemów ze sterowaniem.

Audiowizualnie gra stoi na przyzwoitym poziomie, szczególnie mając na uwadze, że to dopiero pierwsza produkcja autora gry. Co prawda momentami pojawiają się postrzępione krawędzie – szczególnie w menu, mimo tego gra wygląda i tak dobrze. Można było się jednak postarać o urozmaicenie trochę bardziej grafiki.

Zapraszamy również was do przetestowania aplikacji i sprawdzenia jej w akcji. To naprawdę dobra produkcja i gra się w nią przyjemnie.
Ocena 8/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button