Zabawne platformówki z oryginalnymi fabułami!

W najnowszym odcinku „Pociągu do gier” czekają na nas platformówki.
Na początek oryginalna gra Burt Destruction, w której wcielamy się w tytułowego bohatera. Drzemie w nim jakaś nadludzka siła, dzięki której czasami przekształca się on w Big Burta, który niszczy wszystko, co stanie mu na drodze. Z pomocą kilku niezwykłych kumpli toczymy więc boje z bandą Yeti. A walczymy nie o byle co! Jeśli przegramy cały świat wraz z jego mieszkańcami pokryje… gęsta sierść. Rozgrywka jest bardzo szybka i wymaga od nas niemałej zręczności. Przyznam, że brzmi to ciekawie, oryginalny pomysł na platformówkę ze zwariowaną fabułą!
2
Druga gra, to polska produkcja Daddy Was A Thief, podobnie jak poprzednia propozycja polega na skakaniu po platformach. Ale tym razem będziemy się poruszać… w dół! Wcielamy się w tytułowego tatusia, który niestety właśnie stracił pracę. Nasz pechowiec chcąc utrzymać rodzinę decyduje się na zmianę fachu i… napada na bank, z którego zresztą go zwolniono. My, zaczynamy zabawę w momencie ucieczki z budynku. Do pokonania mamy tysiące najróżniejszych pięter. Na szczęście nasz bohater nie należy do szczupłych, więc łatwo przebija się przez podłogi i sufity.

Obejrzyjcie odcinek pod tym linkiem i przekonajcie się, że mechanika gry, jej grafika i dowcip sprawiają, że warto ją wypróbować!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button