Burger – Fast Food na życzenie!

Jeżeli swoją przyszłą pracę, z wyboru czy też z musu, widzisz w sieciowych lub lokalnych fast foodach, przygotujcie się do nowej roli z tą aplikacją! Nauczcie się serwować kanapki i bądźcie nieomylny!

Burger to produkcja grupy gemini software, którzy mają już na swoim koncie dosyć znaczącą liczbę aplikacji na Windows’a Phone. Tym razem wydali na świat grę zaliczaną do łamigłówek (?), która jest  symulatorem knajpki z gorącymi kanapkami.

b002cafe-0586-486d-9d28-170f856fb97a

Jak dobrze się wszystkim wydaje, gra polega na tworzeniu zamawianych przez klientów najrozmaitszym burgerów. Goście mają szeroką gamę produktów do wyboru (sałata, sosy, mięsa, ryba, sery i inne warzywa), które mogą umieścić we wnętrzu swej kanapki, co zresztą robią bez skrupułów. Zadaniem gracza jest jak najszybsze wykonanie ogromnej ilości pożywienia w niespełna minucie czasu. Im więcej zrobionych bugerów, tym więcej pieniędzy na koncie.

Jeśli  pomylimy się nie znacząco, otrzymujemy nie pełną kwotę pieniędzy. W przypadku totalnego zatracenia dostajemy marne 0$. O pomyłkę nie jest trudno. Jeżeli gramy na smartfonie wszystkie produkty są bardzo blisko siebie. Chcąc kliknąć w jeden, przypadkiem dotykamy drugiego.. i po naszym sukcesie.

d91f9cf7-0bb1-456e-b62f-3b12ce749f04

W grze liczy się najlepszy wynik. Nie ma poziomów, utrudnień ani niczego co mogłoby nas zainteresować i wciągnąć. Gra toczy się swoim nudnawym, szarym życiem i czeka na podbój wyników.

Co do technicznego rozwiązania. Nie jest źle, a nawet całkiem znośnie. Rozweseliła mnie ogromnie pocieszna melodyjka na stracie, ale później słyszymy już tylko charakterystyczny dźwięk kasy. Grafika nie jest królewska, ale da się z nią żyć.

Jeżeli naprawdę nie macie już co robić, możecie przetestować tę niesamowitą grę. Jednak uprzedzam, nie doszukujcie się ukrytych niespodzianek i zwrotów akcji.

Ocena : 3/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button