Koloruj z Colour Sprouts – stwórz kolorowy świat!

43652c21-acb1-469b-a298-7af5fa481203Powrót do dzieciństwa to nieodwołalne zmierzenie się z kolorowankami i ogromem kredek i mazaków. Ta niesamowita gra na smartfona przypomni każdemu użytkownikowi bajkowe chwile swojej wczesnej młodości.

Wydawcą aplikacji jest grupa Bit Sprouts LLC, która tworzy tylko i wyłącznie kolorowanki przeznaczone dla dużych i małych. Trzeba im przyznać, że są całkiem dobrzy w swojej profesji.

Koloruj z Colour Sprouts jest grą zaprojektowaną dla fanów wszelkiego typu kolorowanek. Oczywiście, ta zabawa na telefonie jest dużo prostsza o używania kredek i farbek. Wystarczy tylko dotknąć wybranego obszaru a on sam zapełnia się wymyślonym przez nas kolorem.

Autorzy zapewnili jednak swym graczom wiele rozrywki. Zamieścili bowiem w tej jednej aplikacji aż 144 czekające na zapełnienie kolorami obrazki. Znajdziemy tu rysunki wszelkiego typu i na każdą okazję! Co więcej, gracz nie tylko operuje zwykłymi barwami (jest ich 48) ale także różnorakimi teksturami, naśladującymi wygląd nieba, trawy, kamyków czy też kwiatów. To nie wszystko!

Dostępne są także inne atrakcje. Możemy zastosować motyw pędzla, farby w aerozolu czy zakreślacza w odpowiedniej dla nas grubości. Każdy po udanym kolorowaniu, może poczuć się jak prawdziwy artysta podpisując swoje dzieło. Swoją pracę możemy uzupełnić zabawnymi pieczątkami a także oprawić całość w przesłodką ramkę.

Grafika jest bardzo dobra, kolory i tekstury są wyraziste i żywe. Dźwięków brak, co raczej jest dobrą stroną tego skarbca kolorowanek i barw.

Gra z całą pewnością została stworzona z myślą o młodszych użytkownikach jednak i dla osób nieco starszych będzie ona niezłą frajdą. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Ogólna ocena : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button