Monkey Jump – ciesz się życiem małpy!

a4feebad-f80a-4dca-bda9-1e623029555dSkakanie po drzewach, łapanie bananów to tylko nieliczne przyjemności, które towarzyszą życiu tego owłosionego ssaka tak podobnego do człowieka. Jeżeli, chcesz doznać wesołych przygód w dżungli zapraszam do ściągnięcia tej aplikacji!

Twórcami tej zwierzęcej gry są programiści z RedAvallach, wydający dosyć dobrze oceniane przez użytkowników aplikacje. Tym razem rzucili nam wyzwanie z małpą w roli głównej.

Gracz, który zdecydował się na Monkey Jump, musi wcielić się w rolę dosyć brzydkiej małpy i doskoczyć do jak najwyższego pułapu drzewa. Bez bananów niestety nie damy rady nawet się unieść. Są ona nam niezbędne do przetrwania. Otóż, to one nadają nam skoczności i musimy tak sterować małpką, żeby je łapała, inaczej spadnie. Sterujemy przechylając telefon w odpowiednią stronę.

Oprócz żółtych i zielonych bananów mamy dostępne także inne pomocne ikonki. Sprężynka wybija małpę wysoko do góry. Balon i rakieta unoszą nasze zwierzę z odpowiednią dla siebie siłą. Żeby nie było za łatwo, istnieją nieprzychylne dla nas niespodzianki. Natknięcie się na jeża gwarantuje nieuchronny upadek. Piwo czyni nasza małpkę bardzo chwiejną i rozkojarzoną a chmurka z księżycem tworzy noc i wszechobecną ciemność.

Ta gra wymaga nieco zręczności i opanowania. Dostanie się na wyższe partie drzewa jest naprawdę trudne do zrobienia. Należy trochę poćwiczyć, żeby osiągnąć zadowalający wynik.

Technicznie wszystko wypada bardzo znośnie a nawet dobrze. Podkład dźwiękowy nie jest najgorszy, ale przyznam, że do całości gry ni jak nie pasuje. Kolory są odpowiednio dobrane aby stworzyć zielony klimat małpiego gaju, choć grafika nie jest górnolotna.

Z biegiem czasu gra staje się przyjemna i wraca się do niej w chwilach wypełnionych nudą. Mogło być lepiej, ale nie narzekajmy!

Ocena końcowa : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button