Dune Rider – tricki na pustyni

Dune Rider nie jest samochodówką wysokich lotów – napiszmy o tym otwarcie na samym początku. Jest to gra, w której wcielamy się w postać kierowcy samochodu rajdowego i poruszamy się po piaszczystej pustyni, wykonując jak największą ilość ewolucji. Dodatkowo zbieramy złote monety, które następnie możemy wykorzystać na zakup nitro, bądź innej bryki. Więcej o Dune Rider poniżej.

Teoretycznie twórcy aplikacji proponują nam przejażdżkę na różnych rodzajach tras, jednak aby odblokować pozostałe, najpierw trzeba przebrnąć przez pustynię. Wybieramy auto (tylko jedno jest odkłódkowane) i zaczynamy przygodę. W prawym górnym rogu widzimy ilość paliwa, jakie zostało nam do swobodnego wykorzystania. W produkcji nie ma jakiś specjalnych misji do wykonania – nasza gra to free ride. Jedziemy tam, gdzie mamy ochotę. Jak widzicie na obrazku, klawisze sterowania są na ekranie iPhona, dlatego w prosty sposób można obsługiwać auto. Osobiście uważam, że byłoby lepiej, gdybyśmy mogli prowadzić, przesuwając palcem po ekranie.

Wspomniałam na wstępie o nitro – jak zapewne wiecie, jest to turbodoładnie naszego pojazdu na określony czas – w tym przypadku na 3 sekundy? Tak naprawdę zadaniem gracza w Dune Rider jest wykonywanie jak największej ilości tricków. Ewolucje takie osiągamy, kiedy wjeżdżamy na strome góry, bądź specjalne podjazdy. Grafika w grze jest teoretycznie trójwymiarowa, lecz mnie nie przypadła do gustu. Sami oceńcie.

Pobierz Dune Rider za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button