Matching in the Rain – dopasuj trzy

Macie ochotę na chwilę relaksu przy zabawnej i kolorowej gierce na smartfona? Jeżeli dodatkowo lubicie produkcje z kategorii ,,dopasuj trzy”, powinniście być wniebowzięci. Matching in the Rain to gra skierowana teoretycznie do dzieci, jednak ja osobiście mogę spędzać nad nią kilkadziesiąt minut każdego dnia, nie martwiąc się o to, że dopadnie mnie nuda, bądź etapy staną się monotonne.

Jak pewnie już zauważyliście na obrazku powyżej, produkcja prezentuje się bardzo kolorowo. Dominują serduszka, buźki, różne symbole i kropelki deszczu. Jakie jest zadanie gracza w ,,dopasuj trzy”? Oczywiście dopasowywanie minimum trzech klocków z takim samym symbolem. W prezentowanej aplikacji dodatkowym utrudnieniem jest to, że w niektórych etapach mamy do zbicia określony kształt na ekranie – galaretka na której ułożone są rysunki jest na przykład w kształcie krzyża – nie interesują nas wtedy klocki z boku – musimy starać się zbić wszystko, co zostało ułożone na galaretce.

Ponad 150 różnych układów gry daje szansę na świetną zabawę, bez obawy o to, że aplikacja stanie się nudna. Jeżeli na planszy zauważycie strzałki, możecie je nacisnąć, a wtedy cały rząd bloczków zostanie wymieniony na nowe. Jeśli uda się Wam stworzyć chmurki, możecie być pewni, że przejdziecie do kolejnego etapu z dużą ilością punktów.

Pobierz Matching in the Rain za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button