WarCom: Genesis – strzelanka kanciasta, ale fajna!

Macie ochotę postrzelać do wirtualnych postaci, ale póki co nie chcielibyście wydawać ciężko zarobionych złotówek na grę? Wiemy, co może pomóc w tej sytuacji – produkcja o nazwie WarCom: Genesis, której poświęcony został ten wpis.

W grze WarCom: Genesis mamy okazję zostać członkiem specjalnej grupy żołnierzy, którzy zajmują się tylko misjami najbardziej niebezpiecznymi i ważnymi dla losów ludzkości. Do wyboru mamy czterech osobników. Każdy z nich jest specjalistą w innym typie broni. Być może nie od samego początku, ale z biegiem czasu odkryjecie, którą postacią najlepiej Wam się gra.

Bazooki, snajperki czy karabiny maszynowe – maszyn do zabijania jest w grze całe mnóstwo, tak więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. W sumie do dyspozycji mamy około 100 przedmiotów ułatwiających przejście dostępnych zadań. Wszystko kupujemy za wirtualną walutę. Niestety, tę zdobyć jest bardzo trudno, tak więc zmuszani jesteśmy skorzystać z mikropłatności.

Grafika w WarCom: Genesis wygląda bardzo ciekawie. Mimo że postaci są dość kanciaste, sama gra cieszy oko. Plansze wyglądają na profesjonalną robotę, a i wirtualni przeciwnicy nie są tylko „tekturowymi” elementami. Zdaję sobie jednak sprawę, że znajdą się i tacy, co będą mieli zupełnie odmienną opinię na ten temat.

Podsumowując, WarCom: Genesis to strzelanka, którą powinien zainteresować się każdy, kto lubi niezłą wirtualną zabawę, ale póki co brak mu kasy na produkcję dużo bardziej rozbudowaną i oferującą znacznie lepszą grafikę.

WarCom: Genesis do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button