Dumb ways to die – śmiesznie i szybko

unnamedDumb Ways to Die to aktualnie jedna z najsympatyczniejszych gier, w które miałem okazję grać kiedykolwiek. Naszym zadaniem jest po prostu nie zginąć. To jedyne, czego się od nas oczekuje. Jak tego dokonamy?

Dumb ways to die to właściwie zestaw minigierek, w której w każdej z nich występuje inna postać. Każdą musimy oczywiście ochronić przed śmiercią. Przed nami zadanie z uciekaniem, bo palą się nam włosy, czyszczenie ekranu z wymiocin czy podawanie balonów dzieciakowi (obrzydliwemu swoją drogą), bo jeśli tego nie zrobimy zostanie potrącony przez pociąg.

Produkcja jest niesamowicie grywalna, lecz po jakimś czasie poznajemy już wszystkie animacje i sposoby wygrywania/przegrywania. Szkoda, że nie postarano się o coś więcej, niż tylko 15 gierek, z których niektóre są niesamowicie proste. Wszystkie wymagają refleksu i szybkiego działania.

Gra okraszona jest niesamowicie ładną grafiką i fantastycznymi animacjami. Wszystko wygląda naprawdę bardzo dobrze i działa nawet na słabym sprzęcie. Brak tekstur – proste wektorowe elementy ale wykonane bardzo przyzwoicie, co widać choćby na załączonych tutaj screenach.

unnamed

Humor to chyba najważniejsza cecha gry. Nie jest to jednak byle jaki humor, bo o dziwo śmieszy on niesamowicie – sprawdzone na wielu osobach, którym pokazałem grę, bo naprawdę mi się ona spodobała. Myślę, że naprawdę warto ściągnąć aplikację choćby na chwilę żeby się pobawić.

Polecam! Ja bawiłem się świetnie.
9/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button