Mountain Clinb Racer – średnia kopia Hill Climb Racer

unnamedNa pewno kojarzycie grę zwaną Hill Climb Racing, która to podbiła serca wielu graczy na rynku mobilnym i w pewnym momencie gdzie tylko spojrzałem tam widziałem na smartfonie zainstalowaną tę właśnie grę.

Mountain Climb Racer to bardzo podobna produkcja będąca wręcz kopią tego, co prezentuje nam wspomniana wcześniej gra. Nasze zadanie to pokonywać kolejne wzniesienia i nierówności na trasie za pomocą sterowania tylko i wyłącznie przyspieszeniem oraz hamulcem. Gaz obraca nas w lewą stronę, a hamulec w prawą stronę.

Twórcy do dyspozycji oddają nam także analogicznie jak w Hill Climb Racing ulepszenia. Poprawić możemy osiągi silnika, zawieszenie oraz opony czy samo przełożenie. Każde ulepszenie poprawia właściwości jezdne pojazdu. Wszystkich poziomów ulepszeń jest dokładnie po 8 na część.

unnamed

Jeździć możemy na sześciu trasach zaczynając od wsi, a kończąc na piaskowej plaży. Różne tereny i różnie się na nich oczywiście jeździ. W grze znajdziemy także 5 pojazdów, gdzie każdy kolejny jest coraz szybszy i stabilniejszy. Niestety wszystkie wymienione elementy trzeba odblokować za odpowiednią ilość monet. Te zbieramy na trasie, bo są one porozrzucane w odpowiednich miejscach.

Graficznie gra wygląda dość przeciętnie. Prosta, dwuwymiarowa grafika, która pozwala na uruchomienie produkcji na nawet najsłabszych urządzeniach. Niestety przepełniona jest ona reklamami i wyświetla nam powiadomienia o tym, że możemy zdobyć darmowe monety.

Aplikacja dostępna za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button