Distant Suns – aplikacja umożliwiająca śledzenie gwiazd

Distant Suns to aplikacja stworzona z myślą o osobach, które lubią śledzić to, co dzieje się na niebie. I nie mam tu na myśli jedynie chmur! ;) W opisywanym programie znajdziecie setki ciekawych informacji na temat wszechświata. Interesują Was gwiazdozbiory? Spójrzcie tylko na możliwości tego narzędzia – Wasze prywatne niebo o każdej porze dnia i nocy!

W aplikacji znajdziecie tysiące obiektów na niebie, której do tej pory były dla Was zupełnie obce. Dzięki współpracy ze znanym magazynem o gwiazdach, będziecie mogli czytać najnowsze artykuły o zbliżających się wydarzeniach związanych z planetami i ich księżycami.

Jestem jedną z tych osób, które zawsze były zafascynowane wszechświatem, lecz wiedza astronomiczna była dla mnie wielką księgą, do której bałam się zajrzeć ze względu na jej ogrom. W produkcji studia First Light znalazłam tak dopasowane do siebie informacje, że mogłam chłonąć wszystko, co czytam, bez zastanawiania się nad nieznanymi mi pojęciami.

W zakładkach widnieje taki punkt, jak ,,What’s Up Tonight”. Jest to świetny sposób na sprawdzenie codzienny wydarzeń na niebie. Jeżeli macie odpowiedni sprzęt, będziecie mogli na bieżąco oglądać gwiazdy na żywo. Jeżeli nie – posłużcie się opisywanym programem do monitorowania otaczającego Was świata.

O każdej gwieździe można wyczytać rozmaite informacje. Jeżeli udzielicie aplikacji pozwolenia na pobranie danych lokalizacyjnych, będziecie mogli jeszcze dokładniej śledzić wszystkie niepowtarzalne sytuacje na niebie. Dostaniecie nawet dokładne wytyczne, w którym miejscu patrzeć, aby dostrzec to, czego szukacie.

Ustalenie godziny jest dość ważnym aspektem zabawy. Macie okazję na obserwowanie obecnego układu gwiazd, bądź takiego, który będzie można oglądać za kilka, a nawet kilkanaście godzin. Świetna grafika umożliwia znalezienie nawet najdrobniejszych gwiazdozbiorów. Dzięki znacznikom, będziecie zawsze mogli tworzyć swoją wirtualną mapę nieba.

Podsumowując: świetna sprawa dla osób, które interesują się astronomią. Aplikacja obecnie jest darmowa, więc warto poświęcić kilka sekund na jej pobranie :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button