Sleep – aplikacja do zasypiania, odpoczynku i medytacji

Zdarza Wam się, że czujecie się zmęczeni, mimo tego, że właśnie odpoczywacie? Nic dziwnego – chyba każdemu się to zdarza. Natłok dźwięków dochodzących z otoczenia sprawia, że nasz mózg nie jest w stanie zresetować się tak, jak powinien. Dzięki Sleep będziecie mogli w końcu wypocząć!

Program zawiera ponad sto ścieżek dźwiękowych, które umożliwiają wyciszenie się podczas różnego rodzaju czynności. Z myślą o osobach mających problemy z zasypianie, autorzy aplikacji przygotowali specjalne podkłady muzyczne, dzięki którym zaśnięcie będzie prostsze i przyjemniejsze.

Pozostańmy na chwile przy zasypianiu. W programie odnajdziecie dziesiątki specjalnych dźwięków, które wprowadzą Was w pierwszy etap snu. Możecie wybierać pomiędzy dźwiękami natury, oraz przedmiotów codziennego użytku. W ustawieniach możecie wskazać moment, w którym aplikacja sama przejdzie w stan uśpienia, wyłączając przy tym podkład. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić drzemkę, bądź dokładny moment pobudki.

Osoby, które lubią medytować znajdą w Sleep specjalnie przygotowane dla nich zestawy muzyczne, dzięki którym ćwiczenia staną się przyjemniejsze, a mięśnie bardziej rozluźnione.

Aplikacja świetnie sprawdza się również jako tymczasowy uspokajacz. Jeżeli czujecie, że Wasze ciało jest napięte, możecie w każdej chwili uruchomić ulubioną muzykę, bądź skorzystać z gotowców. Wśród utworów znajdziecie takie odgłosy, jak szum morza, opadające krople deszczu, ćwierkające ptaki i dziesiątki innych.

Być może nie jestem najbardziej zestresowaną osobą na świecie, ale co jakiś czas posilam się dobrodziejstwami produkcji studia Red Hammer Software, bo najnormalniej w świecie lubię. Dzięki bardzo wyrazistemu i prostemu interfejsowi, z programu można korzystać dosłownie wszędzie. Najlepiej sprawdza się w połączeniu ze słuchawkami, lecz zdarzało mi się również odtwarzać muzykę w głośniku – zważając na to, że jestem wielkim śpiochem, zasnęłam natychmiastowo :)

icon
Sleep Sounds and SPA Music for Insomnia ReliefRed Hammer SoftwareMedical9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button