Bongo Touch – pacaj w rytm muzyki

Być może w okresie wielkanocnym nie powinnam polecać Wam aplikacji, które kojarzą się z Bożym Narodzeniem, ale Bongo Touch jest tak słodką grą, że nie mogę się oprzeć. Połączenie zręczności z wyczuciem rytmu to bardzo dobry miks.

Zależnie od piosenki, będziecie mieć za zadanie wybijanie odpowiedniego rytmu za pomocą dwóch oddzielnych, różnokolorowych kulek. Na górnym pasku wyświetli się dokładny moment, w którym powinniście uderzyć. Może się zdarzyć, że palce będą odmawiać Wam posłuszeństwa, lecz nie możecie się tak łatwo poddawać ;) Najważniejsza jest dobra zabawa, a palce się w końcu wyrobią!

Do wyboru mamy kilkanaście różnych utworów. Te, które są dostępne, wyświetlają się w intensywnych barwach. Z lewej strony zawsze będziecie widzieć poziom zaawansowania, oraz rodzaj granej muzyki. Do wyboru jest między innymi pop, rock, muzyka klasyczna i inne.

Kiedy już znajdziecie się wewnątrz utworu, zobaczycie dwie uśmiechnięte buźki: żółtą, oraz czerwoną. Z ich pomocą, będziecie wybijać rytm. Na górnym pasku zobaczycie dokładny moment, w którym powinniście pacnąć w ekran. Najważniejsze jest to, aby nie pomylić kolorów. Jeżeli przegapicie jakieś nutki, nie stanie się nic strasznego – będzie gorzej, jeżeli będziecie wybijać zupełnie odwrotne kolory, niż te widoczne na górnym ekranie.

Może się zdarzyć, że zauważycie dwukolorową kulkę. Oznacza ona, że w tym samym momencie należy uderzyć w dwie buźki, tworzące specyficzny dźwięk. Po każdym utworze zostajecie oceniani pod względem perfekcyjnych uderzeń, ominiętych nutek, combosów, itp. Nie otrzymujecie punktów, lecz oceny: A,B,C i tak dalej.

Jeżeli uda Wam się osiągnąć sukces w którymś z poziomów aplikacji studia JPN, odblokujecie kolejną piosenkę, a co za tym idzie, otrzymacie szansę na rozwój w grze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubierać swoich podopiecznych w zabawne nakrycia głowy, czy ciuszki. Dobra zabawa – w sam raz dla dzieci ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button