Paper Glider Crazy Copter – 80 leveli radochy

Nie jestem wielką fanką symulatorów lotu, o czym wielokrotnie wspominałam. Wydaje mi się, jednak, że połknęłam bakcyla po przetestowaniu Paper Glider Crazy Copter. Nie jest to może typowy symulator, jednak daje tak fantastyczne emocje, że aż chce się grać.

Produkcja studia Neon Play charakteryzuje się czterema strefami, które łącznie opiewają na 80 leveli. Zaczynamy od latania w miejskiej przestrzeni, a następnie przechodzimy do dżungli! W opisywanej grze została stworzona specjalna plansza bonusowa, w której latamy w swego rodzaju tunelu, naszpikowanym po brzegi niebezpieczeństwem!

Na początku możemy wybierać pomiędzy city, a extreme city. Osobiście nie radzę porywać się na ekstremalną przygodę bez jakiegokolwiek przygotowania. Zaczynając w mieście, możemy nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiszy umieszczonych na ekranie. Klikając na strzałkę w górę, uniesiemy helikopter. Puszczając palec, pozwalamy opaść maszynie.

Punktem wyjścia z każdego levelu jest meta – żółto-czarny punkt, w którym należy wylądować. Trochę mi zajęło, zanim nauczyłam się porządnie sterować helikopterem. Lądowanie zwykle było niedokładne, przez co dochodziło do katastrofy. Na szczęście dalej już było tylko lepiej.

W grze znajdziecie 12 różnych maszyn, które można wykupić w sklepie dla gracza za kilkaset złotych monet. Każdy level to około 100 dodatkowych pieniążków. Wystarczy przebrnąć przez kilka pierwszych poziomów, aby sprawić sobie nowy wehikuł. Im droższy, tym szybszy.

Jeżeli jesteśmy przy prędkości, prawdopodobnie zauważycie power-up z charakterystycznymi skrzydełkami. Kiedy uda Wam się go dopaść, helikopter znacznie przyspieszy, wydalając kolorową tęczę. Nie jestem fanką tego ulepszenia – zwykle kończę z nim na ścianie :)

Etapy są bardzo różnorodne. Podobnie jest w przypadku przeszkadzajek. Spotkacie się z drewnianymi skrzyniami, murami ustawionymi na zakładkę, kupkami siana, metalowymi przedmiotami, oraz rurami, z których wybucha ogień. Jeden kontakt z przeszkodą wystarczy, aby zakończyć poziom przegraną.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button