Demotuch – przeglądanie Demotywatorów na iOS-ie

Wczoraj pisaliśmy o aplikacji, która pozwala użytkownikom Androida na przeglądanie zawartości Demotywatorów oraz innych podobnych stron internetowych. Dzisiaj postanowiliśmy natomiast przygotować podobny program, ale tym razem dla posiadaczy urządzeń z iOS-em. Drodzy Czytelnicy, przed Wami bardzo dobra aplikacja „Demotuch”.

Przeglądanie Demotywatorów stało się dla niektórych swego rodzaju nałogiem, z którym nie sposób walczyć. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że w AppStore – podobnie jak w Android Markecie – znaleźć można kilka programów pozwalających na przeglądanie obrazków z jednej z najczęściej odwiedzanych polskich stron internetowych.

Dlaczego zdecydowaliśmy się napisać właśnie o Demotuch, a nie o innej produkcji tego typu? Przede wszystkim dlatego, że wyróżnia się on bardzo solidnie wyglądającym oraz bardzo wygodnym interfejsem, z którym poradzić sobie powinien każdy już od pierwszego uruchomienia aplikacji.

Poza tym opisywany przez nas program oferuje wczytywanie obrazków w tle, co sprawia, że nie mamy powodów, by denerwować się długim ładowaniem obrazka, gdyż aplikacja ładuje je jeszcze przed tym, jak zdecydujemy się je obejrzeć.

Co ciekawe, Demotuch umożliwia nam przeglądanie i wybieranie demotywatorów za pomocą listy, którą można przewijać niemal w nieskończoność.  Dzięki tej opcji nie będziesz więc już musiał przechodzić przez kilka stron, by dostać się do obrazków, których wcześniej nie miałeś okazji oglądać.

Warto też napisać o tym, że w aplikacji stworzonej przez Rafikel Technology istnieje możliwość „przerzucania” demotywatorów za pomocą specjalnych gestów oraz zamieszczania wybranych obrazków na tablicy naszego profilu w serwisie Facebook.

Program pozwala też na dodawanie własnych demotywatorów oraz tworzenia listy ulubionych zdjęć, do których możemy wrócić w każdym dogodnym dla nas momencie.

Demotuch jest bezpłatny i co ważne mogą go pobrać z AppStore zarówno użytkownicy iPhone’a, jak i iPada.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button