Skoki 2012 – Ty również możesz poczuć się jak Adam Małysz

Wprawdzie Adam Małysz już nie skacze na nartach, lecz w Polsce wciąż nie brakuje miłośników skoków narciarskich, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak to jest brać udział w zawodach Pucharu Świata i rywalizować z takimi gwiazdami jak Simon Ammann czy Thomas Morgenstern. I dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was opis sportowej gry „Skoki 2012”, w której będziecie będziecie mieli okazję pobijać rekordy na wirtualnych skoczniach.

Większość z naszych Czytelników pamięta pewnie pierwsze gry narciarskie takie jak chociażby DSJ, przed którym spędzało się bardzo dużo wolnego czasu. Gdy jednak patrzy się na takie produkcje jak androidowe „Skoki 2012”, widać ogromny postęp techniczny. W końcu kto z nas jeszcze kilka lat temu, patrząc na oprawę graficzną zastosowaną w Vivid Games, pomyślałby, że w tego typu gry będzie można pograć sobie na telefonie komórkowym?

Samych zasad opisywanej przez nas gry raczej nie trzeba nikomu zbytnio przedstawiać. Mamy bowiem nadzieję, że każdy z Was dobrze wie, na czym polegają skoki narciarskie oraz co trzeba w nich osiągnąć, by zdobyć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Napiszemy jednak nieco więcej o samym sterowaniu w „Skokach 2012”, bo naprawdę jest ono godne uwagi. A wszystko dlatego, że odbywa się za pomocą przycisków zamieszczonych na ekranie dotykowym bądź – według upodobań – żyroskopu. Oczywiście nie trzeba nikogo przekonywać, że to właśnie ta druga opcja zapewnia najwięcej frajdy, jest jednak zdecydowanie trudniejsza do opanowania i początkowo sprawia wiele kłopotów.

Co ciekawe, w grze ekipy Vivid Games – w porównaniu z większością gier tego typu – nie oceniana jest tylko długość skoku, lecz także technika lądowania.

Warto też napisać o tym, że w „Skokach 2012” możemy zmieniać wygląd naszego skoczka. Dodatkowego smaczku dodaje również opcja rywalizacji z graczami z całego świata.

Opisywaną przez nas w tym wpisie grę możecie pobrać z Android Marketu w dwóch wersjach – bezpłatnej (DEMO) oraz płatnej (pełna wersja).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button