Death Rally – gra dla każdego miłośnika szybkich samochodów

Lubisz klasykę, a do tego jesteś fanem szybkich, dobrze wyglądających samochodów? W takim razie na pewno zainteresuje Cię dobrze dopracowany i ładnie prezentujący się graficznie remake znanej niegdyś gry komputerowej Death Rally, który dostępny jest w AppStore dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

W Death Rally wcielamy się w rolę początkującego kierowcy startującego w niebezpiecznych, i oczywiście nielegalnych, wyścigach samochodowych.Naszym zadaniem jest stanie się mistrzem, lecz aby tego dokonać potrzebujemy zwycięstw, pieniędzy oraz „zdetronizowania” dotychczasowego lidera.

Dzięki kolejnym wygranym wyścigom zyskujemy sobie sławę, która pozwala nam na walkę z coraz lepszymi kierowcami, natomiast pieniądze pozwalają nam na tuning samochodu, tak aby stał się on jeszcze szybszy podczas starć z innymi pojazdami.

Najnowsza wersja klasyka pod tytułem Death Rally miło zaskakuje dobrze dopracowanymi i miłymi dla oka trasami, które zapewnią nam bez wątpienia godziny rozrywki na wysokim poziomie.

Również efekty dźwiękowe zastosowane w grze są godne uwagi. Różnego rodzaju eksplozje brzmią w głośnikach urządzenia naprawdę realistycznie, co sprawia, że w Death Rally gra się naprawdę przyjemnie.

Jeśli chodzi o poziom rozgrywki to i tutaj nie można mieć do autorów gry większych zastrzeżeń. Oczywiście w trakcie naszej wirtualnej kariery kierowcy napotkamy na swojej drodze przeciwników, z którymi nie będziemy mieli większych problemów, jednak zdarzają się również i bardziej wymagający rywale.

Jedynym mankamentem najnowszej wersji Death Rally wydaje się być dość kłopotliwe sterowanie, z którym przez pewien czas problemy mają dosłownie wszyscy użytkownicy.

Grę można znaleźć w AppStore. Jej cena wynosi $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button