StarComposer – czy są tu jacyś wokaliści?

Jeżeli kochacie muzykę i widzicie się w przyszłości w zespole muzycznym, powinniście spróbować swoich sił w StarComposer. Aplikacja z tego wpisu umożliwi Wam nagrywanie własnych piosenek i tworzenie podkładów muzycznych. Wybierzcie swój gatunek i do roboty!

Do dyspozycji graczy oddano kilka gatunków muzycznych (pop, dance, rock, blues, reggae, drum&bass, dubstep, funk, metal, r&b). Wybieracie ten, który odpowiada Wam najbardziej i zaczynacie zabawę. Nie myślcie, że jest tak słodko – tylko pierwsze trzy wymienione przeze mnie gatunki są darmowe. Za każdy kolejny należy zapłacić dolca.

Kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni band, na ekranie ukaże Wam się rejestrator muzyki. Będziecie mieć okazję na skorzystanie z instrumentów, które posiadają poszczególni członkowie ekipy. Na początku nagrywacie wokal – apka korzysta z mikrofonu wbudowanego w smartfona.

Instrumentami, z jakich możecie skorzystać są bębny, gitara basowa i akustyczna, oraz klawisze. Możecie wybrać dowolny moment, w których dany sprzęt grający będzie uruchomiony – wszystko zależy od Wasze inwencji twórczej.

Kiedy stwierdzicie, że wszystko jest już gotowe, możecie podzielić się swoim dziełem  ze znajomymi z Facebooka. Aplikacja umożliwia bezpośrednie wstawianie filmu na YouTube, dzięki czemu możecie zdobyć popularność i pierwszych fanów ;)

Jeżeli chodzi o jakość dźwięku – wszystkie instrumenty wydają naturalny i czysty dźwięk. Jeżeli tylko posiedzicie trochę nad produkcją, z pewnością sklecicie coś, co będzie hitem :)

Pobierz StarComposer za darmo w AppStore.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button